Co to jest Gwałt. Czym jest Adam Mickiewicz]\. - [Mahatma Gandhi]; Gwałt niech się gwałtem odciska.

Gwałt co to jest

Czy przydatne?

Definicja Gwałt

Co to jest GWAŁT: ´przemoc; bezprawie; hałas; pośpiech´: Jest podejrzany o dokonanie gwałtu na kobiecie. Zwyrodniali młodzieńcy dopuścili się zbiorowego gwałtu na młodocianej. Wojsko nieprzyjacielskie dokonywało gwałtów na ludności cywilnej. Wystraszona, podniosła straszliwy gwałt i rwetes. Aleś narobił gwałtu! Policja zatrzymała mnie gwałtem, wbrew mojej woli. Szukam na gwałt dobrego lakiernika.; Gdzie gwałt panuje, rząd ustępuje.; Gwałt i potrzeba ostre zęby mają.; Kto kocha, panuje bez uciekania się do gwałtu i służy bez stawania się niewolnikiem. - [Zenta Maurina]; Nienawiść jest najsubtelniejszą metodą gwałtu. - [Mahatma Gandhi]; Gwałt niech się gwałtem odciska. - [Adam Mickiewicz]

Definicja Grzeszyć:
Co to jest Grzeszyć myślą, mową i uczynkiem. Nie grzesz przeciw miłości bliźniego. Była uprzejma i miła, lecz nie grzeszyła urodą.; Co za młodu zgrzeszysz, to na starość odpokutujesz.; I święty siedem razy na GWAŁT.
Definicja Gigant:
Co to jest ´coś olbrzymiego; mitologiczny olbrzym´: Slalom gigant. Budowla gigant. Przy budowie biurowca zainstalowano nowy dźwig gigant. Giganci polskiego rocka. Starcia mitologicznych gigantów GWAŁT.
Definicja Greka:
Co to jest ´język grecki i kultura grecka´ blm: Rozprawa o starożytnej grece. Studiować grekę GWAŁT.
Definicja Górski:
Co to jest Górski łańcuch. Górskie szczyty. Okolica ma górski charakter. Schodził bez pośpiechu po górskim zboczu. Pluskała się w górskim potoku. W Tatrach panuje górski klimat. Jazda na górskim rowerze GWAŁT.
Definicja Górnik:
Co to jest Inż. górnik. Ciężki znój górnika.; Górnik ma czarną skórę, lecz złote ręce GWAŁT.

Czym jest Gwałt znaczenie w Słownik pisownia G .

  • Dodano:
  • Autor: