Co to jest Gra. Czym jest Jawaharlal Nehru]\. Joher]; Życie przypomina grę w karty - rozdanie.

Gra co to jest

Czy przydatne?

Definicja Gra

Co to jest GRA: Gra komputerowa. Gra w karty. Gra w siatkówkę. Gra na fortepianie uspokajała go. Gra na skrzypcach uczyniła go wrażliwszym człowiekiem. Gra o kapitał (lub: Gra na kapitał). Byłem kiedyś dobry w grze w szachy.; gra niewarta świeczki; gra va banque; gra w otwarte karty; gra warta świeczki; robić niezłą minę do złej gry; Gra miłosna jest jak jazda samochodem - kobiety wolą objazdy, a mężczyźni skróty. - [Jeanne Moreau]; Gra miłosna jest z gier ruchowych w miarę najłatwiejsza. - [Magdalena Samozwaniec]; Jeśli życie jest grą, to zdolności gracza poznaje się nie wtedy, gdy ma on dobre karty, lecz kiedy potrafi on dobrze rozegrać partię, mimo iż Los włoży mu do ręki marne karty. - [Josh Billings]; Miłość - gra we dwoje, gdzie oboje muszą wygrać. - [Eva Gabor]; Miłość - jedyna gra, gdzie partnerzy jednocześnie wygrywają albo przegrywają. - [Georges Krassowsky]; Miłość - jedyna gra, w czasie której uczestnicy nie skarżą się na słabe światło. - [I.S. Joher]; Życie przypomina grę w karty - rozdanie zależy wprawdzie od losu, lecz sposób, w jaki prowadzisz rozgrywkę, to już kwestia twojej wolnej woli. - [Jawaharlal Nehru]

Definicja Gwóźdź:
Co to jest Wbić gwóźdź do ściany. Deska z wystającym gwoździem. Przybić gwoździami (lub: gwoźdźmi) obrazek do ściany.; być - [okazać się...] (ostatnim) gwoździem do trumny; gwóźdź programu GRA.
Definicja Grecja:
Co to jest ´kraj w Europie Południowej´, Grek, Greczynka, grecki: Wypoczywać w Grecji. Zwiedzić całą Grecję; grecki klimat GRA.
Definicja Gładzić (Się):
Co to jest gładzę (się), gładzą (się), gładź (się), gładźcie (się): Nie gładź mnie pod włos. Gładzić kogoś z włosem. Gładzić sierść psa GRA.
Definicja Garbarz:
Co to jest ´rzemieślnik zajmujący się wyprawianiem skór´: Cech garbarzy GRA.
Definicja Gierka:
Co to jest Prowadził z nią podejrzane i niecne gierki. W utworze twórca regularnie ucieka się do gierek słownych, pokazując w ten sposób możliwości języka GRA.

Czym jest Gra znaczenie w Słownik pisownia G .

  • Dodano:
  • Autor: