Co to jest Gorzki. Czym jest Konfucjusz]\. Pierwszy to refleksja - to w najwyższym stopniu.

Gorzki co to jest

Czy przydatne?

Definicja Gorzki

Co to jest GORZKI: Gorzki smak. Sól gorzka. Gorzkie doświadczenie. Gorzkie rozczarowanie. Kibiców spotkał gorzki zawód po blamażu ulubionej drużyny; gorzkie żale (nabożeństwo), lecz: "Gorzkie żale" (pieśni).; Korzenie wychowania są gorzkie, lecz owoc jego jest słodki. - [Arystoteles]; Nie gniewaj się, gdy ci kto gorzkie wyraz prawdy powie. Nie gniewasz się przecież na lekarza, który ci wrzód przecina, aczkolwiek to boli - ponieważ wiesz, iż czyni to dla twojego dobra. - [Krassus Licyniusz]; Trzy są metody zdobywania mądrości. Pierwszy to refleksja - to w najwyższym stopniu szlachetny, w dalszym ciągu naśladowanie - jest on najłatwiejszy, a trzeci to doświadczenie - w najwyższym stopniu gorzki ze wszystkich. - [Konfucjusz]

Definicja Ginąć:
Co to jest ginął, ginęła, ginęli: Żołnierze obu wrogich armii ginęli od kul karabinowych. Ginęła bez pośpiechu z głodu i wyczerpania. Głos sędziowskiego gwizdka ginął we wrzawie stadionu. Sylwetki turystów GORZKI.
Definicja Giętki:
Co to jest konstrukcja namiotu turystycznego. W negocjacjach trzeba umieć być giętkim i elastycznym.; Chciałbym mieć umysł tak giętki, jak mają ciało akrobaci. - [Jean Cocteau]; Chodzi mi o to, by język giętki GORZKI.
Definicja Górnolotny:
Co to jest ´wyszukany, przesadnie wzniosły´: Górnolotne słowa GORZKI.
Definicja Garnuszek:
Co to jest Iść z pełnym garnuszkiem. Towar kolorowych garnuszków.; być na (czyimś) garnuszku; być na garnuszku (u kogoś GORZKI.
Definicja Górniczy:
Co to jest Prawo górnicze. Ratownictwo górnicze. Strój górniczy. Lampka górnicza. Szkoła górnicza, lecz: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie GORZKI.

Czym jest Gorzki znaczenie w Słownik pisownia G .

  • Dodano:
  • Autor: