Co to jest Góra. Czym jest Heraklit z Efezu]\. - [Doug Horton]; Ta sama droga prowadzi pod górę i w.

Góra co to jest

Czy przydatne?

Definicja Góra

Co to jest GÓRA: Znów dała o sobie znać góra Etna; góry Hindukusz, lecz: Babia Góra, Barania Góra, Góra Kościuszki, Góry Świętokrzyskie. Na podwórku stała góra śmieci, kamieni i błota. Sukienka miała u góry łagodny dekolt. Auto z trudem mozolił się pod górę. Na górze zostały jeszcze krzesła, znieś je na dół. Lokatorzy z góry urządzają przyjęcie. Płyńcie kajakiem w górę rzeki. Z każdym sukcesem idę w górę. Dlaczego ten wykładowca stale patrzy na mnie z góry? Nie traktuj mnie z góry! Zmęczenie wzięło nad nim górę. Góra wydała takie zarządzenie. Zapłacę za ten magnetowid tys. złotych, góra - tys. pięćset. Górą, nad miastem, gromadziły się burzowe chmury. Górą nasi! Czekała na niego z górą trzy lata. O całej sprawie jestem z góry uprzedzony. Płacę z góry.; (czyjeś) akcje poszły/idą w górę; brać/wziąć (nad czymś, nad kimś) górę; obiecywać (komuś) złote góry; patrzeć (na kogoś) z góry; uszy do góry.; wierzchołek - [czubek] góry lodowej; Wiara góry przenosi.; Góra urodziła mysz.; Łatwiej z góry niż pod górę.; Za siódmą górą, za siódmą rzeką.; Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry. - [Konfucjusz]; Człowiek, który przenosi góry, musiał rozpoczynać od kamieni. - [Doug Horton]; Ta sama droga prowadzi pod górę i w dół. - [Heraklit z Efezu]

Definicja Głupi:
Co to jest pomysł. Mocny, lecz niemądry ten ochroniarz. Pokłócili się o niemądre dziesięć złotych.; Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.; Obiecanki cacanki, a głupiemu radość.; powiedzieć (coś GÓRA.
Definicja Gruntowny:
Co to jest Przeprowadzić gruntowny remont.; Nie lękając się ściągnąć na siebie zarzutu pedanterii, skłaniamy się raczej ku poglądowi, iż prawdziwie zajmujące jest tylko to, co gruntowne. - [Tomasz Mann GÓRA.
Definicja Gratis:
Co to jest ´bezpłatnie´ ndm, gratisowy: Przejazd górską kolejką miałam gratis. Bilety na koncert otrzymałem gratis. Bilety gratisowe. Gratisowy egzemplarz książki dla autorów GÓRA.
Definicja Greka:
Co to jest ´język grecki i kultura grecka´ blm: Rozprawa o starożytnej grece. Studiować grekę GÓRA.
Definicja Gazeciarski:
Co to jest Gazeciarskie nawyki. Gazeciarska plotka GÓRA.

Czym jest Góra znaczenie w Słownik pisownia G .

  • Dodano:
  • Autor: