Co to jest Godzina. Czym jest Jules Romains]\. - [Karol Antoniewicz]; Milczenie jest tak ciekawym.

Godzina co to jest

Czy przydatne?

Definicja Godzina

Co to jest GODZINA: Czekam na ciebie już prawie godzinę. Koncert nie trwał nawet godziny. Proszę przyjmować leki co godzinę. Posprzątaj, goście przyjdą lada godzina. Mamo, wychodzę na godzinę. Auto pędził z prędkością 130 km na godzinę. Przyjdźcie do nas na godzinę szóstą. Zajęcia zaczynają się o godzinie jedenastej. Zrobisz to w godzinę? Powiedziała, iż wróci za jakąś godzinę. To potrwa jeszcze z godzinę. Stan chorego pogarszał się z godziny na godzinę. Jakieś sześć godz. temu wyszedł z domu i dotąd nie powrócił. Nadeszła godzina rozstania. Wspomnieć o czymś w godzinie zgonu. Powiedziałaś to w niedobrą godzinę.; godzina policyjna - [milicyjna]; na czarną godzinę; nie znać - [nie wiedzieć, nie być pewnym] dnia ani godziny; wypowiedzieć - [powiedzieć, wymówić...] (coś) w niedobrą godzinę; Człowiek nie zna dnia ani godziny.; Jedna godzina boleści więcej nas uczy niż sto dni radości. - [Karol Antoniewicz]; Milczenie jest tak ciekawym tematem, iż można o nim mówić godzinami. - [Jules Romains]

Definicja Gąbka:
Co to jest Namoczyć gąbkę. Przetrzeć gąbką szybę. Gąbka do tablicy GODZINA.
Definicja Gryzmoła:
Co to jest ´ten, kto pisze niewyraźnie´ m (lub: ż odm. jak ż): Ten urzędowy gryzmoła (lub: Ta urzędowa gryzmoła GODZINA.
Definicja Gupik:
Co to jest ´rybka akwariowa´: Wpuścić gupika do akwarium. Słoik z kolorowymi gupikami GODZINA.
Definicja Gwarancja:
Co to jest Gwarancja jakości wyrobów. Zakupić telewizor kolorowy z gwarancją. Nie mieć na coś gwarancji. Dostać gwarancję na zakupiony wyrób. Termin upływu gwarancji. Nie mam żadnej gwarancji, iż oddasz mi te GODZINA.
Definicja Gdyż:
Co to jest Pokiwał głową z dezaprobatą, bo miał już dość tej gadaniny GODZINA.

Czym jest Godzina znaczenie w Słownik pisownia G .

  • Dodano:
  • Autor: