Co to jest Ginąć. Czym jest Sofokles]\. - [Józef Wybicki]; Widzisz, drzewa, które poddają się.

Ginąć co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ginąć

Co to jest GINĄĆ: ginę, giną, gińcie, ginął, ginęła, ginęli: Żołnierze obu wrogich armii ginęli od kul karabinowych. Ginęła bez pośpiechu z głodu i wyczerpania. Głos sędziowskiego gwizdka ginął we wrzawie stadionu. Sylwetki turystów ginęły bez pośpiechu w mroku. Z mojego biurka stale giną jakieś elementy.; Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie.; W przyrodzie nic nie ginie.; Jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy. - [Józef Wybicki]; Widzisz, drzewa, które poddają się rwącym potokom, ratują własne konary, a zbyt oporne giną z korzeniami. - [Sofokles]

Definicja Godny:
Co to jest Myślę, iż jesteś osobą godną mojego zaufania. Twój wysiłek jest godny podziwu. Syn godny ojca. Dzieło godne mistrza. W trakcie odśpiewywania hymnu państwowego należy przyjąć godną postawę GINĄĆ.
Definicja Góral:
Co to jest Podhalańscy górale. Kultura ludowa polskich górali. Rodzice kupili mi górala (rower górski GINĄĆ.
Definicja Gzić Się:
Co to jest ´o zwierzętach albo ludziach: zaspokajać popęd płciowy´, gżę się, gzisz się, gżą się: Widział, jak psy się gziły. Jeszcze się nie pobrali, a już się gżą GINĄĆ.
Definicja Godność:
Co to jest wartości; zaszczytny urząd; nazwisko´: Godność osobista. Człowiek, który przyjmuje łapówkę, jest bez godności. Urząd prezydenta to wysoka godność. Jak pani godność?; Do godności nie przyjdziesz bez GINĄĆ.
Definicja Gawiedź:
Co to jest ´ekipa osób przyglądająca się czemuś´: Pokrzykiwanie ulicznej gawiedzi GINĄĆ.

Czym jest Ginąć znaczenie w Słownik pisownia G .

  • Dodano:
  • Autor: