Co to jest Generalny. Czym jest Zrobić w końcu generalne porządki, lecz: Generalna Gubernia.

Generalny co to jest

Czy przydatne?

Definicja Generalny

Co to jest GENERALNY: Dyrektor generalny. Prokurator generalny przeprowadził rewizję wyjątkową. Próba generalna przed wystawieniem sztuki. Sejm generalny. Naczelny wódz zarządził generalny przegląd wojska. Zrobić w końcu generalne porządki, lecz: Generalna Gubernia

Definicja Galeria:
Co to jest sztuki; organizacja, salon, gdzie taka zestawienie się znajduje´: Galeria malarstwa. Galeria rzeźby. W trakcie wycieczki szkolnej zwiedzaliśmy słynną galerię; galeria sztuki współczesnej, lecz GENERALNY.
Definicja Generalna Gubernia (Albo: Generalne Gubernatorstwo:
Co to jest ´twór administracyjno-polityczny utworzony poprzez Niemców na terenie Polski w okresie II wojny światowej´ (skrót: GG): Mieszkać w Generalnej Guberni GENERALNY.
Definicja Głos:
Co to jest głos. Przeczytaj to na głos! Rozpaczała w głos nad zmarnowaną szansą. Miał operowy głos. Głos w dyskusji zabrał teraz przedstawiciel Kościoła. Gospodarz programu udzielił głosu politykowi.; być GENERALNY.
Definicja Grząźć:
Co to jest lub: grzęznąć), grzęznę, grzęźniesz, grzęzną, grzęźnijcie, grzązł (lub: grzęznął), grzęzła, grzęźli: Auto grzęźnie w błocie GENERALNY.
Definicja Gajowy:
Co to jest ´strażnik leśny´ m odm. jak przym.: Pełnić funkcję gajowego GENERALNY.

Czym jest Generalny znaczenie w Słownik pisownia G .

  • Dodano:
  • Autor: