Co to jest Gardło. Czym jest chwytać/chwycić - [ściskać/ścisnąć] (kogoś) za gardło; jak psu z.

Gardło co to jest

Czy przydatne?

Definicja Gardło

Co to jest GARDŁO: Czuł nieprzyjemne drapanie w gardle. Boli mnie gardło, panie doktorze. Czytającemu zaschło w gardle. Napastnik chwycił własną ofiarę za gardło. Pies skoczył mu do gardła. Wzruszenie chwyciło go za gardło i nie potrafił wydusić z siebie ani słowa. Muszę oddać te kapitał - mam nóż na gardle. Statek przeciskał się poprzez gardło cieśniny. Wąskie gardło ulicy. Dziecko darło się na całe gardło. Nie chce mi to przejść poprzez gardło. Był zachrypnięty, gdyż zdarł sobie gardło na koncercie. Stadion wypełnił krzyk kilku tys. gardeł. Wyglądał jak psu z gardła wyjęty.; chwytać/chwycić - [ściskać/ścisnąć] (kogoś) za gardło; jak psu z gardła wyjęty; mieć nóż na gardle; przejść/przechodzić (komuś) poprzez gardło; poprzez ściśnięte gardło; serce podchodzi/podeszło (komuś) do gardła; skakać sobie (komuś) do gardła; stawać/stanąć (komuś) ością w gardle

Definicja Grunwald:
Co to jest ´wieś w Olsztyńskiem´, grunwaldzki: Bitwa pod Grunwaldem. Grunwaldzkie pola, grunwaldzki krzyż, lecz: pomnik Grunwaldzki GARDŁO.
Definicja Gupik:
Co to jest ´rybka akwariowa´: Wpuścić gupika do akwarium. Słoik z kolorowymi gupikami GARDŁO.
Definicja Gmerać Się:
Co to jest grzebać się´, gmeram się (lub: gmerzę się), gmerają się (lub: gmerzą się), gmeraj się (lub: gmerz się), gmerajcie się (lub: gmerzcie się): Jeżeli będziesz się dłużej gmerał, nie zdążysz na pociąg GARDŁO.
Definicja Gerbera:
Co to jest ´roślina ozdobna o różnobarwnych kwiatach´: Wręczyć komuś wiązankę gerber GARDŁO.
Definicja Grudziądz:
Co to jest ´miasto w Toruńskiem nad Wisłą´, grudziądzanin, grudziądzanka, grudziądzki: Mieszkańcy Grudziądza; grudziądzki przemysł GARDŁO.

Czym jest Gardło znaczenie w Słownik pisownia G .

  • Dodano:
  • Autor: