Co to jest Forma. Czym jest Pro forma mogę pójść z tobą na ten bal\. Być w formie\. Widzę, iż.

Forma co to jest

Czy przydatne?

Definicja Forma

Co to jest FORMA: Twoje wypracowanie ma formę eseju. Ujmij własne rozważania w formę rozprawki. Budowla w formie rotundy. Wziąłem z banku kapitał w formie pożyczki. Forma do babek. Dla podtrzymania formy ćwiczę na siłowni. Osiągnął pełnię formy. Czy zawodnicy utrzymają się w takiej formie do końca zawodów? Mam niezłą formę. Poprawię jeszcze własną formę. Sportowiec nagle stracił formę. Widzę, iż jesteś w świetnej formie. Być w formie. Pro forma mogę pójść z tobą na ten bal

Definicja Fosfor:
Co to jest ´pierwiastek chemiczny´ (znak: P), fosforowy: Związki fosforu. Sole fosforowe. Kwas fosforowy. Zapałki fosforowe.; Nie ma myśli bez fosforu. - [Jakob Moleschott forma.
Definicja Frant:
Co to jest ´spryciarz´: Przebiegły z ciebie frant.; powiedzieć (coś) - [zapytać (o coś)...] z niemądra frant; Frant franta rzadko w pole wyprowadzi.; Trafił frant na franta forma.
Definicja Fryzjer:
Co to jest damski i męski. Skarżył się na fryzjera, gdyż ten za krótko go obciął. Sztuka fryzjerska.; Ludzie wykonujący zawód fryzjera czy fabrykanta świec nie powinni być gnębieni poprzez kraj, ale kraj jest forma.
Definicja Fakt:
Co to jest Władysława Łokietka jest faktem historycznym. Historyk przedstawił słuchaczom suche fakty. Postawił rodziców przed faktem dokonanym. Na poparcie tej tezy można przytoczyć fakt, iż... Fakt faktem, iż forma.
Definicja Framuga:
Co to jest ´zewnętrzna rama okienna albo drzwiowa´: Rysa na framudze. Oprzeć się o framugę. Przetrzeć framugi forma.

Czym jest Forma znaczenie w Słownik pisownia F .

  • Dodano:
  • Autor: