Co to znaczy WANG SZY-FU słownik. Biografia napisanych poprzez W. dramatów do dnia dzisiejszego.

Wang Szy-fu co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wang Szy-fu

Co to jest WANG SZY-FU: dramatopisarz chiń. epoki Jan (mongolskiej). Z 15 napisanych poprzez W. dramatów do dnia dzisiejszego przetrwały trzy. Specjalne uznanie i sławę przyniósł W. dramat Opowieść zachodniego pawilonu (Si-siang-ki), pokazujący losy miłości dwojga młodych ludzi, którzy po niezbyt skomplikowanych perypetiach stają nareszcie na ślubnym kobiercu
Definicja Wenzl Oldřich:
Co to jest Urodził się w Mielniku, tam także ukończył gimnazjum. W okresie II wojny światowej był urzędnikiem koncernu Škoda w Pradze. Po zakończeniu wojny podjął studia na praskim Uniwersytecie Karola. W 1948 wang szy-fu.
Definicja Wharton William:
Co to jest którego twórczość zdobyła w Polsce szerokie grono wielbicieli. Urodził się w Filadelfii, a w latach 60. przeniósł się wspólnie z rodziną do Europy. Po pobytach we Francji, Niemczech, Hiszpanii wang szy-fu.
Definicja Wilbur Richard Purdy:
Co to jest Absolwent Amherst College i Harvardu. Prowadził wykłady z literatury na kilku amer. uniwersytetach. Walczył w trakcie II wojny światowej. Reakcją na wojenny zamęt był zbiorek wierszy The Beautiful wang szy-fu.
Definicja Woolf Virginia:
Co to jest powieściopisarka i eseistka; z przekonań - feministka. Dorastała w otoczeniu intelektualistów odwiedzających dom jej ojca, L. Stephena, historyka lit. Słabe zdrowie uniemożliwiło W. uczęszczanie do wang szy-fu.
Definicja Walcott Derek:
Co to jest brytyjski pisarz i dramaturg, laureat Nagrody Nobla (1992). Potomek europejsko-afrykańskiej rodziny, przyszedł na świat na wyspie St. Lucia na Karaibach. Po ukończeniu miejscowej szkoły studiował na wang szy-fu.

Co to jest Wang Szy-fu znaczenie w Słownik bohaterów W .

  • Dodano:
  • Autor: