Co to znaczy WALLRAFF HANS GUNTHER słownik. Biografia przedstawienia w poezji życia robotników.

Wallraff Hans Gunther co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wallraff Hans Gunther

Co to jest WALLRAFF HANS GUNTHER: dziennikarz niem. Należał do Ekipy 61, która dążyła do przedstawienia w poezji życia robotników, ukazania stosunków panujących w przemyśle. Współorganizował działalność ruchu tak zwany Kół roboczych, które były odłamem Ekipy 61. Szeroką popularność zdobył bulwersującymi wielu demaskatorskimi publikacjami, przedstawiającymi życie robotników w Niemczech Zach., tworzenie się wielkich majątków, finansjery, działania bulwarowej prasy wielonakładowej, prześladowania zagranicznych robotników: Trzynaście niepożądanych reportaży (1969), Wy na górze - my na dole (1973) - napisany razem z B. Engelmannem, Wstępniak: człowiek, który był w "Bildzie" Hansem Esserem (1977), Na samym dnie (1985)
Definicja Wieża Babel:
Co to jest pychy i słowo buntu przeciwko Bogu; wznoszona w starożytnym Babilonie miała kształt schodkowej piramidy, bo zamierzeniem budowniczych było, by dosięgła niebios, planowali gdyż obalić Boga i osadzić wallraff hans gunther.
Definicja Williams Tennessee:
Co to jest Potomek rodziny z Południa, pionierów walk z Indianami w stanie Tennessee, studiował na uniwersytetach w Missouri i Iowie. Zanim odniósł sukces lit., pracował między innymi jako urzędnik w fabryce wallraff hans gunther.
Definicja Wojna I Pokój:
Co to jest hist. L.N. Tołstoja przedstawiająca panoramę Rosji w przełomowym okresie historii 1805-1812, prezentująca codzienne życie mieszkańców Rosji: zagrody chłopskie, krzywdy i niedole włościan, tyranię wallraff hans gunther.
Definicja Wang Szy-Fu:
Co to jest epoki Jan (mongolskiej). Z 15 napisanych poprzez W. dramatów do dnia dzisiejszego przetrwały trzy. Specjalne uznanie i sławę przyniósł W. dramat Opowieść zachodniego pawilonu (Si-siang-ki wallraff hans gunther.
Definicja Waganci, We Francji Zwani Goliardami:
Co to jest wędrowni studenci i klerycy, miłośnicy biesiady, bywalcy oberży, tworzący lirykę okolicznościową i erotyczną, pieśni biesiadne i poezję satyryczną. Pisali w jęz. z łaciny, zazwyczaj anonimowo, a wallraff hans gunther.

Co to jest Wallraff Hans Gunther znaczenie w Słownik bohaterów W .

  • Dodano:
  • Autor: