Definicja ZWÓD. Co to znaczy: kozłuje w druga. Np. kiedy zawodnik posiadający piłkę przed.

zwód co to jest

Czy przydatne?

Definicja zwód

Co to znaczy ZWÓD: kiedy zawodnik wykonuje ruch w jedna stronę a biegnie, kozłuje w druga. Np. kiedy zawodnik posiadający piłkę przed kozłowaniem zrobi ruch mylący przeciwnika i rusza w druga stronę. Jest sporo rodzajów zwodów, we wszystkich jednak chodzi o jedno, by zmylić przeciwnika

Definicja Zasłona:
Co to jest zawodnik jest kryty poprzez obrońce jego partner z zespołu podchodzi do niego, albo ustawia się gdzieś na parkiecie mocno na nogach - nieruchomo. Atakujący ma za zadanie nakierować swojego obrońce zwód.
Definicja Zbiórka W Ataku:
Co to jest zbiórka wykonana poprzez zawodnika, który atakuje na ten kosz, a wiec po nie celnym rzucie swojego kolegi z zespołu. Patrz: walka na desce, zbiórka, zbiórka w obronie zwód.
Definicja Zone Defense:
Co to jest patrz obrona strefowa zwód.
Definicja Zbiórka:
Co to jest rzucie na kosz zawodnik, który złapie piłkę zalicza tak zwany zbiórkę. Piłką może odbić się od obręczy albo od tablicy, może również nie dolecieć do kosza po rzucie zwanym airball albo niedolot zwód.
Definicja Zbiórka W Obronie:
Co to jest zbiórka wykonana poprzez zawodnika, który broni ten kosz, czyli po nie celnym rzucie zawodnika z drużyny przeciwnej. Patrz: walka na desce, zbiórka w ataku, zbiórka zwód.

Czym jest zwód znaczenie w Słownik koszykówki na Z

  • Dodano:
  • Autor: