Definicja ZBIÓRKA W OBRONIE. Co to znaczy: czyli po nie celnym rzucie zawodnika z drużyny.

zbiórka obronie co to jest

Czy przydatne?

Definicja zbiórka w obronie

Co to znaczy ZBIÓRKA W OBRONIE: zbiórka wykonana poprzez zawodnika, który broni ten kosz, czyli po nie celnym rzucie zawodnika z drużyny przeciwnej. Patrz: walka na desce, zbiórka w ataku, zbiórka

Definicja Zone Defense:
Co to jest patrz obrona strefowa zbiórka w obronie co to jest.
Definicja Zbiórka W Ataku:
Co to jest zbiórka wykonana poprzez zawodnika, który atakuje na ten kosz, a wiec po nie celnym rzucie swojego kolegi z zespołu. Patrz: walka na desce, zbiórka, zbiórka w obronie zbiórka w obronie definicja.
Definicja Zwód:
Co to jest wykonuje ruch w jedna stronę a biegnie, kozłuje w druga. Np. kiedy zawodnik posiadający piłkę przed kozłowaniem zrobi ruch mylący przeciwnika i rusza w druga stronę. Jest sporo rodzajów zwodów, we zbiórka w obronie co znaczy.
Definicja Zasłona:
Co to jest zawodnik jest kryty poprzez obrońce jego partner z zespołu podchodzi do niego, albo ustawia się gdzieś na parkiecie mocno na nogach - nieruchomo. Atakujący ma za zadanie nakierować swojego obrońce zbiórka w obronie słownik.
Definicja Zbiórka:
Co to jest rzucie na kosz zawodnik, który złapie piłkę zalicza tak zwany zbiórkę. Piłką może odbić się od obręczy albo od tablicy, może również nie dolecieć do kosza po rzucie zwanym airball albo niedolot zbiórka w obronie znaczenie.

Czym jest zbiórka w obronie znaczenie w Słownik koszykówki na Z

  • Dodano:
  • Autor: