Definicja Three Point Shootout. Co oznacza w trakcie Weekendu Gwiazd NBA. Zawodnicy rzucają do.

three point shootout co to jest

Czy przydatne?

Definicja Shootout Point Three

Co to jest THREE POINT SHOOTOUT: konkurs rozgrywany w trakcie Weekendu Gwiazd NBA. Zawodnicy rzucają do kosza zza linii 7.24 m. z pięciu wyznaczonych pozycji, zaczynając od prawego skrzydła. Ostatnia piłka z każdego koszyka, tak zwany "money ball", liczona jest za 2 punkty, pozostałe za jeden. Konkurs rozgrywany jest w 2 rundach, do finału awansuje trójka najskuteczniejszych graczy z pierwszej rundy.

Definicja Technical Foul (Faul Techniczny):
Co to jest szereg niepoprawnych akcji, w tym za uderzenie zawodnika albo słowną obrazę sędziego, za drugą niedozwoloną obronę i niebezpieczny faul. Po dwóch faulach technicznych zawodnik musi opuścić boisko three point shootout.
Definicja Triple-Double:
Co to jest ustalenie dotyczące statystyk zawodnika, który pośrodku jednego meczu uzyskał dwucyfrowy rezultat w przynajmniej trzech spośród pięciu kategorii: punkty, zbiórki, przejęcia, bloki, asysty three point shootout.
Definicja The Paint, The Key (Trumna):
Co to jest specjalnie oznaczony region od linii rzutów wolnych do kosza three point shootout.
Definicja Turnover (Strata):
Co to jest nieprecyzyjne zagranie, którego rezultatem jest strata piłki poprzez zawodnika na rzecz drużyny przeciwnej three point shootout.
Definicja Triple Double-Double:
Co to jest uzyskanie poprzez zawodnika w jednym meczu przynajmniej 20 punktów, 20 zbiorek i 20 asyst. Jedynym graczem, który tego dokonał był Wilt Chamberlain, który 2 lutego 1968 roku, w barwach Sixers three point shootout.
  • Dodano:
  • Autor: