Definicja The Paint, The Key (trumna). Co oznacza specjalnie oznaczony region od linii rzutów.

paint trumna co to jest

Czy przydatne?

Definicja The Paint, The Key (trumna)

Co to jest THE PAINT, THE KEY (TRUMNA): specjalnie oznaczony region od linii rzutów wolnych do kosza.

Definicja Triple-Double:
Co to jest ustalenie dotyczące statystyk zawodnika, który pośrodku jednego meczu uzyskał dwucyfrowy rezultat w przynajmniej trzech spośród pięciu kategorii: punkty, zbiórki, przejęcia, bloki, asysty the paint, the key (trumna).
Definicja Turnover (Strata):
Co to jest nieprecyzyjne zagranie, którego rezultatem jest strata piłki poprzez zawodnika na rzecz drużyny przeciwnej the paint, the key (trumna).
Definicja Three Point Shootout:
Co to jest w trakcie Weekendu Gwiazd NBA. Zawodnicy rzucają do kosza zza linii 7.24 m. z pięciu wyznaczonych pozycji, zaczynając od prawego skrzydła. Ostatnia piłka z każdego koszyka, tak zwany money ball the paint, the key (trumna).
Definicja Transfer, Trade:
Co to jest przeniesienie zawodnika do innej drużyny, w zamian za innego (albo innych) zawodników, kwotę pieniężną albo miejsce w drafcie the paint, the key (trumna).
Definicja Triple Double-Double:
Co to jest uzyskanie poprzez zawodnika w jednym meczu przynajmniej 20 punktów, 20 zbiorek i 20 asyst. Jedynym graczem, który tego dokonał był Wilt Chamberlain, który 2 lutego 1968 roku, w barwach Sixers the paint, the key (trumna).
  • Dodano:
  • Autor: