Definicja Skills Challenge. Co oznacza najmłodszych konkurencji rozgrywanych w trakcie Weekendu.

skills challenge co to jest

Czy przydatne?

Definicja Challenge Skills

Co to jest SKILLS CHALLENGE: jedna z najmłodszych konkurencji rozgrywanych w trakcie Weekendu Gwiazd. Najlepsi rozgrywający NBA maja do pokonania tor przeszkód, w trakcie którego popisują się kozłowaniem piłki, celnością podań i umiejętnościami strzeleckimi. Wygrywa ten, kto będzie miał idealny czas

Definicja Swing:
Co to jest szukanie pozycji na boisku różnymi podaniami, w szczególności po obwodzie SKILLS CHALLENGE.
Definicja Shooting Guard, SG:
Co to jest zajmuje jedną z dwóch pozycji linii tylnej, stanowiąc jednoczenie z fundamentalnych broni ofensywnych drużyny SKILLS CHALLENGE.
Definicja Shot Clock (zegar rzutów):
Co to jest zegar 24-sekundowy, mierzący czas posiadania piłki poprzez drużynę. Drużyna atakująca ma 24 sekundy na oddanie rzutu SKILLS CHALLENGE.
Definicja Shooting Stars (Celebrity Game):
Co to jest Weekendu Gwiazd NBA. Biorą w nim udział drużyny złożone z zawodnika NBA, zawodniczki WNBA i legendy NBA. Rzucają oni do kosza z wyznaczonych pozycji na parkiecie, kiedy rzut okaże się celny, próbuje SKILLS CHALLENGE.
Definicja Screen (zasłona):
Co to jest polegająca na opóźnieniu ruchów przeciwnika w obronie i utrudnienia mu zajęcia korzystnej pozycji, bez niedozwolonego kontaktu fizycznego. Regularnie zawodnik atakujący ma wolną drogę do kosza dzięki SKILLS CHALLENGE.
  • Dodano:
  • Autor: