Definicja Sixth man (pierwszy rezerwowy). Co oznacza rezerwowy, który zwykle ma pierwszeństwo.

sixth pierwszy rezerwowy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Sixth man (pierwszy rezerwowy)

Co to jest SIXTH MAN (PIERWSZY REZERWOWY): idealny zawodnik rezerwowy, który zwykle ma pierwszeństwo wyjścia do gry pośród wszystkich rezerwowych.

Definicja Slasher:
Co to jest zawodnik szukający okazji do zdobywania punktów wsadami sixth man (pierwszy rezerwowy).
Definicja Skills Challenge:
Co to jest najmłodszych konkurencji rozgrywanych w trakcie Weekendu Gwiazd. Najlepsi rozgrywający NBA maja do pokonania tor przeszkód, w trakcie którego popisują się kozłowaniem piłki, celnością podań i sixth man (pierwszy rezerwowy).
Definicja Screen (Zasłona):
Co to jest zawodnika, polegająca na opóźnieniu ruchów przeciwnika w obronie i utrudnienia mu zajęcia korzystnej pozycji, bez niedozwolonego kontaktu fizycznego. Regularnie zawodnik atakujący ma wolną drogę do sixth man (pierwszy rezerwowy).
Definicja Small Forward, SF (Słaby Skrzydłowy):
Co to jest dwóch przednich pozycji, regularnie jest kluczowym zdobywcą punktów dla drużyny. Aczkolwiek niekonieczni niżsi, zawodnicy zajmujący tę pozycję wykazują częściej zdolności strzeleckie niż defensywne sixth man (pierwszy rezerwowy).
Definicja Shooting Stars (Celebrity Game):
Co to jest w trakcie Weekendu Gwiazd NBA. Biorą w nim udział drużyny złożone z zawodnika NBA, zawodniczki WNBA i legendy NBA. Rzucają oni do kosza z wyznaczonych pozycji na parkiecie, kiedy rzut okaże się celny sixth man (pierwszy rezerwowy).
  • Dodano:
  • Autor: