Definicja Shot Clock (zegar rzutów). Co oznacza mierzący czas posiadania piłki poprzez drużynę.

shot clock zegar rzutów co to jest

Czy przydatne?

Definicja Shot Clock (zegar rzutów)

Co to jest SHOT CLOCK (ZEGAR RZUTÓW): zegar 24-sekundowy, mierzący czas posiadania piłki poprzez drużynę. Drużyna atakująca ma 24 sekundy na oddanie rzutu.

Definicja NCAA (The National Collegiate Athletic Association):
Co to jest liga skupiająca zespoły uniwersyteckie z USA, dzięki grze w NCAA młodzi koszykarze nabierają doświadczenia, mogą być zauważeni poprzez profesjonalne drużyny i rosną ich szanse wyboru w drafcie do NBA shot clock (zegar rzutów) co znaczy.
Definicja Play-Offs, PO:
Co to jest posezonowe, które mają na celu wyłonienie Mistrza NBA. Do play-offs awansuje 8 najlepszych drużyn z konferencji, bez podziału na dywizje. Od sezonu 2002/03 we wszystkich rundach gra się do 4 shot clock (zegar rzutów) krzyżówka.
Definicja Pomp Fake (Pompka):
Co to jest dostępny zwód, w trakcie którego zawodnik symuluje rzut, a kiedy przeciwnik wyskakuje do bloku, ten może go bez przeszkód ograć shot clock (zegar rzutów) co to jest.
Definicja Swing:
Co to jest szukanie pozycji na boisku różnymi podaniami, w szczególności po obwodzie shot clock (zegar rzutów) słownik.
Definicja Crossover:
Co to jest następuje gdy zawodnik z piłką wymienia kierunek kozłowania dryblując z jednej ręki do drugiej robiąc kozioł pod noga albo przed sobą myląc tym przeciwnika i zmieniając kierunek kozłowania shot clock (zegar rzutów) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: