Definicja Screen (zasłona). Co oznacza zawodnika, polegająca na opóźnieniu ruchów przeciwnika w.

screen zasłona co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zasłona Screen

Co to jest SCREEN (ZASŁONA): dozwolona akcja zawodnika, polegająca na opóźnieniu ruchów przeciwnika w obronie i utrudnienia mu zajęcia korzystnej pozycji, bez niedozwolonego kontaktu fizycznego. Regularnie zawodnik atakujący ma wolną drogę do kosza dzięki zasłonie wykonanej poprzez kolegę.

Definicja Southeast Division:
Co to jest jedna z 3 wschodnich dywizji, w skład której wchodzą następujące zespoły: Miami, Orlando, Washington, Charlotte i atlanta screen (zasłona) co znaczy.
Definicja Dunk, Jam (Wsad):
Co to jest włożenie piłki do kosza jedną albo dwiema rękami, któremu regularnie towarzyszy uderzenie rękami o obręcz (slum dunk screen (zasłona) krzyżówka.
Definicja Eastern Conference (Konferencja Wschodnia):
Co to jest drużyny ze wschodniej części USA podzielone na Atlantic Division, Central Division i Southeast Division screen (zasłona) co to jest.
Definicja Jumper (Rzut Z Wyskoku):
Co to jest rzut wykonany z pewnej odległości od kosza. Zawodnicy wyskakują w górę, przyjmują pozycję i wykonują rzut screen (zasłona) słownik.
Definicja Salary Cap:
Co to jest przepis ograniczający opłaty drużyny, które mają być poświęcone na płaca dla koszykarzy. Dlatego przepisowi biedne i bogate drużyny mają takie same szanse na pozyskanie drogich zawodników screen (zasłona) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: