Definicja Rebound (zbiórka). Co oznacza przejęcie chybionego rzutu, które dzieje się zwykle po.

rebound zbiórka co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zbiórka Rebound

Co to jest REBOUND (ZBIÓRKA): przejęcie chybionego rzutu, które dzieje się zwykle po odbiciu się piłki od obręczy albo tablicy.

Definicja Double-Double:
Co to jest ustalenie dotyczące statystyk zawodnika, który pośrodku jednego meczu uzyskał dwucyfrowy rezultat w przynajmniej dwóch spośród pięciu kategorii: punkty, zbiórki, przejęcia, bloki, asysty rebound (zbiórka) co to jest.
Definicja NBA (National Basketball Association):
Co to jest Idealna Liga Koszykówki na świecie, powstała w roku 1949, aktualnie w jej skład wchodzi 28 drużyn z USA i 1 z Kanady rebound (zbiórka) definicja.
Definicja Rookie Challenge:
Co to jest między debiutantami (Rookies) i pierwszoroczniakami (Sophomores - zawodnicy rozgrywający swój drugi sezon wg. nazewnictwa amerykańskiego) w ramach dorocznego Weekendu Gwiazd. Gra się 2 połowy po 20 rebound (zbiórka) co znaczy.
Definicja Luxury Task:
Co to jest podatek od luksusu, a więc podatek który muszą płacić drużyny, które przekroczyły salary cap rebound (zbiórka) słownik.
Definicja Shot Clock (Zegar Rzutów):
Co to jest zegar 24-sekundowy, mierzący czas posiadania piłki poprzez drużynę. Drużyna atakująca ma 24 sekundy na oddanie rzutu rebound (zbiórka) znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: