Definicja Rebound (zbiórka). Co oznacza przejęcie chybionego rzutu, które dzieje się zwykle po.

rebound zbiórka co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zbiórka Rebound

Co to jest REBOUND (ZBIÓRKA): przejęcie chybionego rzutu, które dzieje się zwykle po odbiciu się piłki od obręczy albo tablicy.

Definicja Sweep:
Co to jest możemy o tym mówić, gdy drużyna w serii w play-offs pokona przeciwnika nie oddając ani jednego meczu, a więc 4-0 rebound (zbiórka) co znaczy.
Definicja BAA (Basketball Association Of America):
Co to jest pierwsza liga zawodowa w stanach zjednoczonych ameryki, powstała w 1946 r., 3 lata potem połączyła się z NBL zmieniając nazwę na NBA rebound (zbiórka) krzyżówka.
Definicja Foul (Faul):
Co to jest agresywna, niezgodna z przepisami akcja jednego zawodnika przeciwko innemu graczowi. Po sześciu faulach osobistych w trakcie jednego meczu zawodnik zostaje zdyskwalifikowany i musi opuścić parkiet rebound (zbiórka) co to jest.
Definicja Buzzer/Buzzer Beater:
Co to jest ostatniej sekundzie czasu akcji, kwarty albo spotkania, zwykle wpada do kosza już po syrenie. Jeżeli zostanie oddany w końcówce meczu i dzięki niemu dana drużyna je wygra, będzie go można także rebound (zbiórka) słownik.
Definicja Rebound (Zbiórka):
Co to jest przejęcie chybionego rzutu, które dzieje się zwykle po odbiciu się piłki od obręczy albo tablicy rebound (zbiórka) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: