Definicja Quadruple-double. Co oznacza statystyk zawodnika, który pośrodku jednego meczu uzyskał.

quadruple double co to jest

Czy przydatne?

Definicja Double Quadruple

Co to jest QUADRUPLE-DOUBLE: ustalenie dotyczące statystyk zawodnika, który pośrodku jednego meczu uzyskał dwucyfrowy rezultat w przynajmniej czterech spośród pięciu kategorii: punkty, zbiórki, przechwyty, bloki, asysty. Do chwili obecnej dokonali tego tylko: Nate Thurmond (22 pkt, 14 zb, 13 as, 12 blk) Alvin Roberston (20 pkt, 11 zb, 10 as, 10 przech.) Hakeem Olajuwon (18 pkt, 16 zb, 11 blk, 10 as) i David Robinson (34 pkt, 10 zb, 10 as, 10 blk).

Definicja All Star Weekend (Weekend Gwiazd):
Co to jest najlepszych graczy ligi, organizowana w lutym, złożona jest z Rookie Challenge (rozgrywany w piątki), Slam Dunk Contest, Three Point Shootout, Skills Challenge, Shooting Stars (rozgrywane w soboty quadruple-double co to jest.
Definicja Play-Offs, PO:
Co to jest posezonowe, które mają na celu wyłonienie Mistrza NBA. Do play-offs awansuje 8 najlepszych drużyn z konferencji, bez podziału na dywizje. Od sezonu 2002/03 we wszystkich rundach gra się do 4 quadruple-double definicja.
Definicja Halftime (Przerwa):
Co to jest następuje między pierwszą i drugą połową meczu. Każda połowa złożona jest z dwóch dwunasto minutowych kwart. Pomiędzy drugą i trzecią kwartą zawodnicy zamieniają się stronami boiska quadruple-double co znaczy.
Definicja Free Throw (Rzut Wolny):
Co to jest popełniony faul, faulowany zawodnik otrzymuje sposobność wykonania dwóch (albo trzech) rzutów z linii rzutów wolnych, która znajduje się w odległości powyżej 4,5 m od kosza. Za każdy rzut wolny można quadruple-double słownik.
Definicja Pivot (Piwot):
Co to jest ma miejsce wtedy gdy zawodnik trzymający w rękach piłkę wykonuje różne manewry nogą i ciałem, nie odrywając drugiej stropy od podłoża quadruple-double znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: