Definicja Ppg (points per game). Co oznacza podania średniej ilości punktów zawodnika w trakcie.

points game co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ppg (points per game)

Co to jest PPG (POINTS PER GAME): skrót stosowany do podania średniej ilości punktów zawodnika w trakcie określonego czasu (sezon, play-offs...).

Definicja Pivot (Piwot):
Co to jest ma miejsce wtedy gdy zawodnik trzymający w rękach piłkę wykonuje różne manewry nogą i ciałem, nie odrywając drugiej stropy od podłoża ppg (points per game).
Definicja Play-Offs, PO:
Co to jest posezonowe, które mają na celu wyłonienie Mistrza NBA. Do play-offs awansuje 8 najlepszych drużyn z konferencji, bez podziału na dywizje. Od sezonu 2002/03 we wszystkich rundach gra się do 4 ppg (points per game).
Definicja Paint (Trumna):
Co to jest pomalowana na inny kolor część boiska między linią końcową w rejonie kosza a linią rzutów wolnych. Gracze ataku nie mogą przebywać w trumnie dłużej niż trzy sekundy ppg (points per game).
Definicja Pomp Fake (Pompka):
Co to jest dostępny zwód, w trakcie którego zawodnik symuluje rzut, a kiedy przeciwnik wyskakuje do bloku, ten może go bez przeszkód ograć ppg (points per game).
Definicja Pacific Division:
Co to jest jedna z 3 zachodnich dywizji, w skład której wchodzą następujące zespoły: Golden State, LA Clippers, LA Lakers, Sacramento i Phoenix ppg (points per game).
  • Dodano:
  • Autor: