Definicja Power Forward, PF (silny skrzydłowy). Co oznacza przednich pozycji w drużynie, zajmowana.

power forward silny skrzydłowy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Power Forward, PF (silny skrzydłowy)

Co to jest POWER FORWARD, PF (SILNY SKRZYDŁOWY): jedna z dwóch przednich pozycji w drużynie, zajmowana poprzez zawodników znanych z zdolności obronnych i efektywnych zbiórek.

Definicja Play-Offs, PO:
Co to jest posezonowe, które mają na celu wyłonienie Mistrza NBA. Do play-offs awansuje 8 najlepszych drużyn z konferencji, bez podziału na dywizje. Od sezonu 2002/03 we wszystkich rundach gra się do 4 power forward, pf (silny skrzydłowy).
Definicja Pomp Fake (Pompka):
Co to jest dostępny zwód, w trakcie którego zawodnik symuluje rzut, a kiedy przeciwnik wyskakuje do bloku, ten może go bez przeszkód ograć power forward, pf (silny skrzydłowy).
Definicja Pacific Division:
Co to jest jedna z 3 zachodnich dywizji, w skład której wchodzą następujące zespoły: Golden State, LA Clippers, LA Lakers, Sacramento i Phoenix power forward, pf (silny skrzydłowy).
Definicja Pivot (Piwot):
Co to jest ma miejsce wtedy gdy zawodnik trzymający w rękach piłkę wykonuje różne manewry nogą i ciałem, nie odrywając drugiej stropy od podłoża power forward, pf (silny skrzydłowy).
Definicja Ppg (Points Per Game):
Co to jest skrót stosowany do podania średniej ilości punktów zawodnika w trakcie określonego czasu (sezon, play-offs power forward, pf (silny skrzydłowy).
  • Dodano:
  • Autor: