Definicja Play-offs, PO. Co oznacza posezonowe, które mają na celu wyłonienie Mistrza NBA. Do play.

play offs co to jest

Czy przydatne?

Definicja Po Offs Play

Co to jest PLAY-OFFS, PO: rozgrywki posezonowe, które mają na celu wyłonienie Mistrza NBA. Do play-offs awansuje 8 najlepszych drużyn z konferencji, bez podziału na dywizje. Od sezonu 2002/03 we wszystkich rundach gra się do 4 zwycięstw.

Definicja Technical Foul (Faul Techniczny):
Co to jest szereg niepoprawnych akcji, w tym za uderzenie zawodnika albo słowną obrazę sędziego, za drugą niedozwoloną obronę i niebezpieczny faul. Po dwóch faulach technicznych zawodnik musi opuścić boisko play-offs, po co znaczy.
Definicja Game Winner:
Co to jest ostatecznego rezultacie rzut, który daje zwycięstwo danej drużynie. Może być oddany w ostatniej sekundzie spotkania (wówczas będzie się także nazywał buzzerem albo buzzer beaterem) albo sporo min play-offs, po krzyżówka.
Definicja Skills Challenge:
Co to jest najmłodszych konkurencji rozgrywanych w trakcie Weekendu Gwiazd. Najlepsi rozgrywający NBA maja do pokonania tor przeszkód, w trakcie którego popisują się kozłowaniem piłki, celnością podań i play-offs, po co to jest.
Definicja Hand Off:
Co to jest zagranie z ręki do ręki : zawodnik podaje do kolegi, korzystając z zasłony uwalnia się od kryjącego go przeciwnika, po czym dostaje podanie powrotne i będąc na czystej pozycji może oddać rzut play-offs, po słownik.
Definicja Injury (Kontuzja):
Co to jest problemy zdrowotne zawodnika uniemożliwiające mu grę play-offs, po czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: