Definicja Lottery (losowanie, loteria). Co oznacza określić kolejność drużyn, które będą wybierały.

lottery losowanie loteria co to jest

Czy przydatne?

Definicja Loteria Losowanie Lottery

Co to jest LOTTERY (LOSOWANIE, LOTERIA): mechanizm mający określić kolejność drużyn, które będą wybierały zawodników w drafcie. W losowaniu biorą udział najsłabsze drużyny w lidze.

Definicja Charging Foul:
Co to jest faul odgwizdany gdy gracz ataku wpadnie na zawodnika obrony, który na swojej pozycji był ustawiony przedtem i nie oderwał nogi od parkietu lottery (losowanie, loteria) co znaczy.
Definicja Alley-Oop:
Co to jest podanie wykonane poprzez zawodnika biegnącego w kierunku kosza i przejęte poprzez innego zawodnika w powietrzu, który w dalszym ciągu wkłada albo wrzuca piłkę do kosza, zanim sam opadnie na boisko lottery (losowanie, loteria) krzyżówka.
Definicja Small Forward, SF (Słaby Skrzydłowy):
Co to jest dwóch przednich pozycji, regularnie jest kluczowym zdobywcą punktów dla drużyny. Aczkolwiek niekonieczni niżsi, zawodnicy zajmujący tę pozycję wykazują częściej zdolności strzeleckie niż defensywne lottery (losowanie, loteria) co to jest.
Definicja Triple Double-Double:
Co to jest uzyskanie poprzez zawodnika w jednym meczu przynajmniej 20 punktów, 20 zbiorek i 20 asyst. Jedynym graczem, który tego dokonał był Wilt Chamberlain, który 2 lutego 1968 roku, w barwach Sixers lottery (losowanie, loteria) słownik.
Definicja Game Winner:
Co to jest ostatecznego rezultacie rzut, który daje zwycięstwo danej drużynie. Może być oddany w ostatniej sekundzie spotkania (wówczas będzie się także nazywał buzzerem albo buzzer beaterem) albo sporo min lottery (losowanie, loteria) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: