Definicja Free agent (wolny agent). Co oznacza skończył się kontrakt z drużyną i może go przedłużyć.

free agent wolny agent co to jest

Czy przydatne?

Definicja Free agent (wolny agent)

Co to jest FREE AGENT (WOLNY AGENT): zawodnik, któremu skończył się kontrakt z drużyną i może go przedłużyć, lub podpisać nowy z innym zespołem.

Definicja Game Winner:
Co to jest ostatecznego rezultacie rzut, który daje zwycięstwo danej drużynie. Może być oddany w ostatniej sekundzie spotkania (wówczas będzie się także nazywał buzzerem albo buzzer beaterem) albo sporo min free agent (wolny agent) co znaczy.
Definicja Dyskwalifikacja:
Co to jest następuje, gdy zawodnik dostaje 6 faul w grze, albo 2 faul techniczny. Musi on opuścić boisko i pauzuje do końca meczu free agent (wolny agent) krzyżówka.
Definicja DNP (Did Not Play):
Co to jest skrót stosowany w tabelach ze statystykami mówiący, ze dany zawodnik nie zagrał w meczu. Przyczyną może być kontuzja, kara albo decyzja trenera free agent (wolny agent) co to jest.
Definicja MVP, Most Valuable Player (Najbardziej Wartościowy Gracz):
Co to jest Nagroda przyznawana po zakończeniu sezonu zasadniczego dla w najwyższym stopniu wartościowego zawodnika w Lidze, brane są zarówno rezultaty indywidualne jak i wpływ koszykarza na rezultaty drużyny free agent (wolny agent) słownik.
Definicja Travelling:
Co to jest wykonanie więcej niż 1 kroku bez kozłowania piłki. Zaliczana jest wtedy utrata i piłka przechodzi do przeciwników free agent (wolny agent) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: