Definicja Foul (faul). Co oznacza niezgodna z przepisami akcja jednego zawodnika przeciwko innemu.

foul faul co to jest

Czy przydatne?

Definicja Faul Foul

Co to jest FOUL (FAUL): agresywna, niezgodna z przepisami akcja jednego zawodnika przeciwko innemu graczowi. Po sześciu faulach osobistych w trakcie jednego meczu zawodnik zostaje zdyskwalifikowany i musi opuścić parkiet.

Definicja Western Conference (Konferencja Zachodnia):
Co to jest drużyny z zachodniej części USA podzielone na Pacific Division, Northwest Division i Southwest Division foul (faul) co znaczy.
Definicja Technical Foul (Faul Techniczny):
Co to jest szereg niepoprawnych akcji, w tym za uderzenie zawodnika albo słowną obrazę sędziego, za drugą niedozwoloną obronę i niebezpieczny faul. Po dwóch faulach technicznych zawodnik musi opuścić boisko foul (faul) krzyżówka.
Definicja Double-Double:
Co to jest ustalenie dotyczące statystyk zawodnika, który pośrodku jednego meczu uzyskał dwucyfrowy rezultat w przynajmniej dwóch spośród pięciu kategorii: punkty, zbiórki, przejęcia, bloki, asysty foul (faul) co to jest.
Definicja Apg (Assists Per Game):
Co to jest skrót stosowany do podania średniej ilości asyst zawodnika w trakcie określonego czasu (sezon, play-offs foul (faul) słownik.
Definicja Southwest Division:
Co to jest jedna z 3 zachodnich dywizji, w skład której wchodzą następujące zespoły: Dallas, San Antonio, Houston, New Orleans i Memphis foul (faul) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: