Definicja Bounce pass (podanie z kozłem). Co oznacza podanie piłki do innego zawodnika przez.

bounce pass podanie kozłem co to jest

Czy przydatne?

Definicja Bounce pass (podanie z kozłem)

Co to jest BOUNCE PASS (PODANIE Z KOZŁEM): podanie piłki do innego zawodnika przez odbicie jej od podłoża.

Definicja Sixth Man (Pierwszy Rezerwowy):
Co to jest idealny zawodnik rezerwowy, który zwykle ma pierwszeństwo wyjścia do gry pośród wszystkich rezerwowych bounce pass (podanie z kozłem) co znaczy.
Definicja Goaltending:
Co to jest opierający na wybiciu przy próbie bloku piłki, znajdującej się nad kominem a więc precyzyjnie nad obręczą. W takiej sytuacji nie jest istotne, czy piłka aby wpadła - punkty przyznawane są drużynie bounce pass (podanie z kozłem) krzyżówka.
Definicja Fast Break Points (Szybkie Punkty):
Co to jest punkty pozyskane w trakcie szybkiego ataku, zwykle z kontry. Atakujący zawodnik wykorzystuje wtedy brak obrońców pod koszem bounce pass (podanie z kozłem) co to jest.
Definicja Quadruple-Double:
Co to jest statystyk zawodnika, który pośrodku jednego meczu uzyskał dwucyfrowy rezultat w przynajmniej czterech spośród pięciu kategorii: punkty, zbiórki, przechwyty, bloki, asysty. Do chwili obecnej dokonali bounce pass (podanie z kozłem) słownik.
Definicja Block:
Co to jest blok ma miejsce kiedy zawodnik dotyka piłki znajdującej się w rękach przeciwnika albo zaraz po ich opuszczeniu (przy wykonywaniu rzutu albo wsadu), uniemożliwiając mu zdobycie punktów bounce pass (podanie z kozłem) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: