Definicja ŻUBRÓWKA. Czym jest aromatyzowana wódka destylowana na bazie żyta z dodatkiem wywaru z.

żubrówka co to jest

Czy przydatne?

Definicja żubrówka

Co to znaczy ŻUBRÓWKA: objętość alkoholu 40%, aromatyzowana wódka destylowana na bazie żyta z dodatkiem wywaru z turówki wonnej (Hierochloe odorata) - gatunku trawy nazywanej kolokwialnie żubrówką, rosnącej w lasach Puszczy Białowieskiej

Definicja Zakraplacz:
Co to jest precyzyjnego odmierzania danego składnika w kroplach, przeważnie wymierzanymi w ten sposób składnikami są gorzkie alkohole. Zakraplacz złożona jest z długiej szklanej albo plastikowej rurki żubrówka co to jest.
Definicja Zombie:
Co to jest niezwykłą historią, związaną z jego nadprzyrodzoną mocą. Wchodzi on w skład napojów z rodzaju "tiki" - wywodzących się z kultury polinezyjskiej, posiadających magiczną moc ochrony przed żubrówka definicja.
Definicja Zoom:
Co to jest drinka pochodzi z języka angielskiego i znaczy "warkot", "śmignięcie". To jest bardzo smaczny i słodki miodowy short drink, idealnie znany we Francji i Ogromnej Brytanii. W jego żubrówka co znaczy.
Definicja Żołądkowa Gorzka:
Co to jest objętość alkoholu 40%, wódka pozyskiwana z nalewu na suszone owoce i starannie dobranej kompozycji ziół i korzeni. Jest wódką, która leżakuje przed rozlaniem żubrówka słownik.

Czym jest żubrówka znaczenie w Słownik definicji na Z .

  • Dodano:
  • Autor: