Definicja Zoom. Czym jest pochodzi z języka angielskiego i znaczy "warkot", ".

zoom co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zoom

Co to znaczy ZOOM: Nazwa tego short drinka pochodzi z języka angielskiego i znaczy "warkot", "śmignięcie". To jest bardzo smaczny i słodki miodowy short drink, idealnie znany we Francji i Ogromnej Brytanii. W jego skład, poza świetnym pszczelim miodem, wchodzą różnorakie wódki naturalne, wódka czysta, gin i słodka śmietanka

Definicja Żubrówka:
Co to jest 40%, aromatyzowana wódka destylowana na bazie żyta z dodatkiem wywaru z turówki wonnej (Hierochloe odorata) - gatunku trawy nazywanej kolokwialnie żubrówką, rosnącej w lasach Puszczy Białowieskiej zoom.
Definicja Zombie:
Co to jest niezwykłą historią, związaną z jego nadprzyrodzoną mocą. Wchodzi on w skład napojów z rodzaju "tiki" - wywodzących się z kultury polinezyjskiej, posiadających magiczną moc ochrony przed zoom.
Definicja Żołądkowa Gorzka:
Co to jest objętość alkoholu 40%, wódka pozyskiwana z nalewu na suszone owoce i starannie dobranej kompozycji ziół i korzeni. Jest wódką, która leżakuje przed rozlaniem zoom.
Definicja Zakraplacz:
Co to jest precyzyjnego odmierzania danego składnika w kroplach, przeważnie wymierzanymi w ten sposób składnikami są gorzkie alkohole. Zakraplacz złożona jest z długiej szklanej albo plastikowej rurki zoom.

Czym jest zoom znaczenie w Słownik definicji na Z .

  • Dodano:
  • Autor: