Definicja STINGER. Czym jest cocktail podawany po posiłku, jest gdyż mieszanką koniaku i likieru.

stinger co to jest

Czy przydatne?

Definicja Stinger

Co to znaczy STINGER: Uznawany jest za najprostszy cocktail podawany po posiłku, jest gdyż mieszanką koniaku i likieru créme de menthe. Początkowo znany tylko w Nowym Jorku, zyskał sobie popularność w połowie XX wieku dzięki filmowi Wyższe sfery, gdzie występowały takie gwiazdy ekranu jak Grace Kelly, Frank Sintara, Louis Armstrong i Bing Crosby. Ten ostatni chwali w filmie zalety Stingera mówiąc: "Och, to mieszanka z kilkoma świeżymi kwiatami nazywana Stinger. Sprawia, iż czujesz, że płoniesz."

Definicja Szklanka Old-Fashioned:
Co to jest Szklanka old-fashioned - ma pojemność 150-300 ml. To jest szeroka, prosta szklanka o grubym dnie. Nazywana również rocks (bo pije się w nich napoje z lodem) albo mały tumbler stinger co znaczy.
Definicja Shake:
Co to jest short drinków pochodzi z języka angielskiego i znaczy "wstrząsany". Shake złożona jest z alkoholu, soku cytrynowego i cukru. Miesza się go z sporą ilością drobno pokruszonego lodu, a po stinger krzyżówka.
Definicja Składniki Przyprawowe:
Co to jest mają charakter szczególny, dodawane w małych ilościach, mogą zaostrzać smak i aromat albo zamieniać wygląd drinka. Do składników dodatkowych zaliczamy: bonifikatory, którymi są składniki o mocnych stinger co to jest.
Definicja Shooter:
Co to jest bardzo popularnych short drinków. Ich nazwa pochodzi z języka angielskiego i znaczy "strzelca", "myśliwego", "wystrzałowy". To jest mały drink mocnego alkoholu, prostego stinger słownik.
Definicja Soft Drink:
Co to jest jest kategoria zdrowych koktajli bezalkoholowych, albo z bardzo małą ilością alkoholu, nie przekraczającego 5% objętości napoju mieszanego, dodawany dla urozmaicenia smaku. Napoje te można podzielić stinger czym jest.

Czym jest Stinger znaczenie w Słownik definicji na S .

  • Dodano:
  • Autor: