Definicja FLAIR SPEED. Czym jest albo drinków w jak najkrótszym czasie. Na zawodach barmańskich.

flair speed co to jest

Czy przydatne?

Definicja Speed flair

Co to znaczy SPEED FLAIR: To jest przygotowanie drinka albo drinków w jak najkrótszym czasie. Na zawodach barmańskich przygotowuje się z drinki z góry ustalone albo wylosowane z listy. W zależności od zawodów można korzystać własnego albo przygotowanego poprzez organizatorów sprzętu barmańskiego. Każdy uczestnik zawodów posiada daną liczbę punktów przed startem. Czas użyty na przygotowanie drinka albo drinków jest przeliczany na punkty (najczęściej jedna sekunda = jeden pkt. karny) i odejmowany od ogólnej liczby punktów. Ewentualne punkty karne odliczane zostaną od całkowitej liczby punktów. Zawodnik może również dostać punkty karne za nie dotrzymanie standardów barmańskich, upadek, rozlanie, rozbicie i brak uporządkowania baru. Zawodnik mający największą liczbę punktów zwycięża. Przykład: 200 - całkowita liczba punktów przed początkiem występu 95 s. - czas przygotowania (sekundy) 15 - punkty karne uzyskane w trakcie przygotowania (na przykład rozbicie 10, upadek 5) 200-(95+15) = 90 punktów

Definicja Shooter:
Co to jest bardzo popularnych short drinków. Ich nazwa pochodzi z języka angielskiego i znaczy "strzelca", "myśliwego", "wystrzałowy". To jest mały drink mocnego alkoholu, prostego speed flair co znaczy.
Definicja Szklanka Old-Fashioned:
Co to jest Szklanka old-fashioned - ma pojemność 150-300 ml. To jest szeroka, prosta szklanka o grubym dnie. Nazywana również rocks (bo pije się w nich napoje z lodem) albo mały tumbler speed flair krzyżówka.
Definicja Standardy Barmańskie:
Co to jest barmańskie - międzynarodowe standardy obsługi gości - fundamentalne przedmioty, które muszą być spełnione w trakcie przyrządzania drinka. Należą do nich:
Prezentacja butelek - etykiety muszą speed flair co to jest.
Definicja Short Drink:
Co to jest drink - to zimne napoje o objętości 50-120 ml które stanowią największą i w najwyższym stopniu urozmaiconą grupę koktajli. Zawierają większą liczba alkoholu niż long drinki. Zwykle podawane są speed flair słownik.
Definicja Struktura Drinka:
Co to jest złożona jest z trzech grup: bazy, trzonu i składników dodatkowych. Bazę tworzą przeważnie silne alkohole, które decydują o charakterze drinka, zadaniem trzonu i składników dodatkowych jest nadanie speed flair czym jest.

Czym jest Speed flair znaczenie w Słownik definicji na S .

  • Dodano:
  • Autor: