Definicja Sour. Czym jest całym świecie short drinka pochodzi z języka angielskiego i znaczy ".

sour co to jest

Czy przydatne?

Definicja Sour

Co to znaczy SOUR: Nazwa tego popularnego na całym świecie short drinka pochodzi z języka angielskiego i znaczy "kwaśny", co idealnie ustala jego kawaskowato-cierpki, cytrynowy smak. Ma on właściwości silnie skoncentrowanego ponczu i jest bardzo orzeźwiający. Dlatego chętnie spożywa się go w trakcie upałów, lecz także jako środek na "kaca". Przy jego sporządzaniu niezbędne jest użycie soku ze świeżo wyciśniętej cytryny, komponuje się go także z cukru i jednego rodzaju alkoholu. Składniki te miesza się z sporą ilością pokruszonego lodu w shakerze, a po przelaniu do szkła bogacie garniruje. Znana i lubiana jest także odmiana podgrzanego sour, tak zwany hot sour. Taka postać tego napoju jest doskonałym antidotum na chrypkę, ból gardła czy katar

Definicja Short Drink:
Co to jest drink - to zimne napoje o objętości 50-120 ml które stanowią największą i w najwyższym stopniu urozmaiconą grupę koktajli. Zawierają większą liczba alkoholu niż long drinki. Zwykle podawane są sour.
Definicja Shirley Temple:
Co to jest long drink stworzony specjalnie dla małej księżniczki ekranu - Shirley Temple. Shirley była największą dziecięcą gwiazdą Hollywood, która w latach 30. XX wieku podbijała serca wszystkich widzów, a sour.
Definicja Śliwowica:
Co to jest 45-70%, naturalna, śliwkowa wódka wytrawna, wytwarzana ze spirytusu z przefermentowanego zacieru z dojrzałych i przebranych śliwek węgierek, który dojrzewa poprzez 2-8 lat w dębowych bedczkach sour.
Definicja Screwdriver:
Co to jest prosty drink - popularna wódka z sokiem pomarańczowym, ma bardzo ciekawą historię. Jego nazwa znaczy śrubokręt, co może wydawać się bardzo dziwne mając na względzie smak i wygląd napoju. Historia sour.
Definicja Smash:
Co to jest orzeźwiającego short drinka pochodzi z języka angielskiego i znaczy "zmiażdżenie". Nazywa się go także Juniorsize Julep, bo ma wygląd miniaturowego Julepu, zaliczanego do long drinków sour.

Czym jest sour znaczenie w Słownik definicji na S .

  • Dodano:
  • Autor: