Definicja Shirley Temple. Czym jest stworzony specjalnie dla małej księżniczki ekranu - Shirley.

shirley temple co to jest

Czy przydatne?

Definicja Temple Shirley

Co to znaczy SHIRLEY TEMPLE: To bezalkoholowy long drink stworzony specjalnie dla małej księżniczki ekranu - Shirley Temple. Shirley była największą dziecięcą gwiazdą Hollywood, która w latach 30. XX wieku podbijała serca wszystkich widzów, a której prezydent Franklin Roosenelt podziękował kiedyś za "zaraźliwy optymizm". Long drink stworzony na jej część także poprawia humor i przypomina o małej gwieździe kina, która zagrała w ok. 40 filmach

Definicja Singapore Sling:
Co to jest wykreowany poprzez Ngiam Tonga Boon w hotelu Raffles w Singapurze. Stworzony między 1910 a 1915 rokiem już po kilku latach trafił z Singapuru na Wyspy Brytyjskie, gdzie zrobił zawrotną karierę shirley temple.
Definicja Sherry Dry:
Co to jest objętość alkoholu 15,5-16%, hiszpańskie silne (alkoholizowane), wytrawne wino, typu wytrawnego sherry: fino, oloroso, manzanilia, amontillado shirley temple.
Definicja Sangree:
Co to jest popularnego long drinka wywodzą się z Hiszpanii. To jest napój stanowiący mieszankę wina czerwonego albo innych win, a niekiedy z brandy, ginu, grappy, rumu, whiskey i soków i likierów owocowych, jak shirley temple.
Definicja Szklanka Toddy:
Co to jest Szklanka Toddy - ma pojemność 200-250 ml. Jej charakterystyczny kształt przypomina wazon posiadający ucho. Wytwarzana jest z żaroodpornego szkła dlatego podawane są w niej wszystkie gorące napoje shirley temple.
Definicja Syrop Owocowy:
Co to jest Syrop owocowy - jest sokiem z owoców o wysokiej zawartości cukru, albo aromatyzowanym syropem cukrowym. Może być barwiony naturalnymi barwnikami, a konserwowany benzoesanem sodu shirley temple.

Czym jest Shirley Temple znaczenie w Słownik definicji na S .

  • Dodano:
  • Autor: