Definicja Pussy Foot. Czym jest tego long drinka bezalkoholowego znaczy "kocią łapę".

pussy foot co to jest

Czy przydatne?

Definicja Foot Pussy

Co to znaczy PUSSY FOOT: Dosłowne wyjaśnienie nazwy tego long drinka bezalkoholowego znaczy "kocią łapę", jednak sam napój nie ma nic wspólnego z kotami. Został stworzony w 1920 roku poprzez Roberta Vermeire'a, barmana Embarassy Clubk w Londynie, wówczas ten cocktail ze świeżo wyciśniętego soku pomarańczy, limonki i cytryny, grenadyny i żółtka jajka podawany był jeszcze z listkami mięty. A sporządzony został, stąd także jego nazwa, z podziwu dla Pussyfoot Johnsona - apostoła prohibicji w stanach zjednoczonych ameryki, który w 1920 roku chciał przeprowadzić kampanię na rzecz prohibicji w Anglii, lecz jego podróż trwałą krótko, gdyż Anglicy byli wrogo nastawieni do głoszonych poprzez niego pomysłów

Definicja Pousse-Cafe:
Co to jest wykwintnego drinka wymaga sporo pracy, specjalnej zręczności i staranności barmana i jest fundamentalnym testem miksologicznej umiejętności. Ten najmniejszy z short drinków, będący paradoksem w pussy foot.
Definicja Przyrządzanie W Shakerze:
Co to jest w shakerze - stosujemy, gdy składniki koktajlu trudno łączą się ze sobą,. Są niemi zwykle syropy owocowe, towary mleczne i jajka, a również kiedy trzeba odcedzić koktajl od składników stałych. W pussy foot.
Definicja Perfect Pour:
Co to jest Perfect Pour - doskonale wyporcjowana liczba płynu dzięki nalewaka. (patrz także Pouring test pussy foot.
Definicja Przyrządzanie W Szklance Lub Kieliszku:
Co to jest w szklane albo kieliszku - stosujemy w razie, gdy koktajl zawiera składniki, które łatwo się ze sobą łączą. Dotyczy to przeważnie silnych alkoholi, likierów, syropu cukrowego, soków owocowych i pussy foot.
Definicja Pousse-Cafe:
Co to jest nadzwyczajnie barwny i efektowny drink, który tworzy swoistą "tęczę w kieliszku". Akcent doboru warstw nie jest położony na smaku, ale nastawiony na skutek kolorystyczny. Warstwy układa się pussy foot.

Czym jest Pussy Foot znaczenie w Słownik definicji na P .

  • Dodano:
  • Autor: