Definicja Pina Colada. Czym jest tropikalnym charakterze, jego nazwa dosłownie znaczy świeży sok.

pina colada co to jest

Czy przydatne?

Definicja Colada Pina

Co to znaczy PINA COLADA: To wyśmienity cocktail o tropikalnym charakterze, jego nazwa dosłownie znaczy świeży sok ananasowy, to jest jednak połączenie soku z ananasa i śmietanki kokosowej. Autorstwo cocktailu przypisuje się Ramonowi Marrerowi Perezowi, który był barmanem z Portoryko, pracującym w Caribe Hilton w San Juan, a jago recepturę łączy się z powstaniem na Karaibach marki handlowej śmietanki kokosowej i datuje na 1945 rok

Definicja Pussy Foot:
Co to jest wyjaśnienie nazwy tego long drinka bezalkoholowego znaczy "kocią łapę", jednak sam napój nie ma nic wspólnego z kotami. Został stworzony w 1920 roku poprzez Roberta Vermeire'a, barmana pina colada.
Definicja Piwo Jasne:
Co to jest objętość alkoholu 4-7%, niskoprocentowy napój alkoholowy znany od tys. lat, otrzymywany poprzez fermentacje słodu i brzeczki chmielowej pina colada.
Definicja Piwo Ciemne:
Co to jest objętość alkoholu 7-15%, niskoprocentowy napój alkoholowy znany od tys. lat, otrzymywany poprzez fermentacje słodu i brzeczki chmielowej pina colada.
Definicja Przyrządzanie W Mikserze:
Co to jest w mikserze - jest szczególnym metodą, który stosujemy gdy chcemy pokruszyć na drobno lód bądź dostać drink o konsystencji zmrożonego sobetu. Przyrządzane w ten sposób są drinki frozen pina colada.
Definicja Pepermint:
Co to jest objętość alkoholu 30-35%, miętowy likier z dodatkiem olejku miętowego pina colada.

Czym jest Pina Colada znaczenie w Słownik definicji na P .

  • Dodano:
  • Autor: