Definicja Passoa. Czym jest francuski likier, sporządzony w 1986 r., otrzymywany z soku dwóch.

passoa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Passoa

Co to znaczy PASSOA: objętość alkoholu 20%, francuski likier, sporządzony w 1986 r., otrzymywany z soku dwóch odmian passiflory pochodzącej z Ameryki Południowej

Definicja Piwo Jasne:
Co to jest objętość alkoholu 4-7%, niskoprocentowy napój alkoholowy znany od tys. lat, otrzymywany poprzez fermentacje słodu i brzeczki chmielowej passoa.
Definicja Puff:
Co to jest pochodzi z języka angielskiego i znaczy "puszek". Ma on działanie uspokajające i jest wyśmienity jako night cup, a więc tak zwany kieliszek do poduszki, konsumowany przed snem. To jest passoa.
Definicja Pink Lady:
Co to jest cocktailu nadano w hołdzie dla utalentowanej amerykańskiej aktorki Hazel Dawn, która w 1912 r. w Nowym Jorku idealnie zagrała tytułową rolę w rozrywkowym widowisku The Pink Lady. W jednej ze scen passoa.
Definicja Przyrządzanie W Szklance Lub Kieliszku:
Co to jest w szklane albo kieliszku - stosujemy w razie, gdy koktajl zawiera składniki, które łatwo się ze sobą łączą. Dotyczy to przeważnie silnych alkoholi, likierów, syropu cukrowego, soków owocowych i passoa.
Definicja Porto Białe:
Co to jest objętość alkoholu 20%, portugalskie silne (alkoholizowane) wino deserowe z regionu Douro, uważane za jedno z najlepszych, dojrzewa 8-10 i więcej lat passoa.

Czym jest Passoa znaczenie w Słownik definicji na P .

  • Dodano:
  • Autor: