Definicja Parfait Amour. Czym jest likier otrzymywany z oddestylowanego nalewu na skórki cytryn i.

parfait amour co to jest

Czy przydatne?

Definicja Amour Parfait

Co to znaczy PARFAIT AMOUR: objętość alkoholu 29-35%, likier otrzymywany z oddestylowanego nalewu na skórki cytryn i pomarańczy, płatków fiołka i róż, cynamon, goździków, gałki muszkatołowej

Definicja Prairie Oyster:
Co to jest short drink bezalkoholowy o nadzwyczajnych właściwościach. Uznawany jest za jeden z pierwszych cocktaili sugerowanych jako lek przy bólach głowy i innych dolegliwościach spowodowanych nadmiernym parfait amour.
Definicja Pepermint:
Co to jest objętość alkoholu 30-35%, miętowy likier z dodatkiem olejku miętowego parfait amour.
Definicja Porto Białe:
Co to jest objętość alkoholu 20%, portugalskie silne (alkoholizowane) wino deserowe z regionu Douro, uważane za jedno z najlepszych, dojrzewa 8-10 i więcej lat parfait amour.
Definicja Pousse-Cafe:
Co to jest wykwintnego drinka wymaga sporo pracy, specjalnej zręczności i staranności barmana i jest fundamentalnym testem miksologicznej umiejętności. Ten najmniejszy z short drinków, będący paradoksem w parfait amour.
Definicja Piwo:
Co to jest wspaniałego, złocistego trunku sięga kilku tys. lat wstecz. Wzmianki na temat piwa można odnaleść w najstarszych spisanych poprzez człowieka dokumentach, takich jak: Biblia, Kodeks Hammurabiego parfait amour.

Czym jest Parfait Amour znaczenie w Słownik definicji na P .

  • Dodano:
  • Autor: