Definicja Nektar. Czym jest produkowanym ze świeżego soku owocowego albo utrwalonych przecierów.

nektar co to jest

Czy przydatne?

Definicja Nektar

Co to znaczy NEKTAR: Nektar - jest napojem produkowanym ze świeżego soku owocowego albo utrwalonych przecierów owocowych, które stanowią 50-60 % objętości nektaru, zaś pozostała część to: woda, cukier, kwas cytrynowy. Może zawierać naturalne aromaty, a również środki konserwujące. Jest słodszy i niższej jakości niż sok owocowy, ale można go użytkować jako zamienni 100% soku owocowego. Przeważnie stosowany jest nektar bananowy

Definicja Napój Owocowy:
Co to jest jest napój wytwarzany ze świeżych owoców albo z ich koncentratu, który stanowi 10-20% objętości napoju, a pozostałe część to woda, cukier, kwasek cytrynowy, aromaty naturalne. Może zawierać środki nektar.
Definicja Napój Gazowany Słodzony:
Co to jest słodzony - to napój składający się z naturalnych substancji zapachowo-smakowych, takich jak: esencje, aromaty, olejki, soki i koncentraty, które aromatyzują wodę nasyconą dwutlenkiem węgla i cukru nektar.
Definicja Negus:
Co to jest wino (przeważnie porto), z dodatkiem korzeni i innych przypraw - w czym przypomina bardzo Mulla, lecz rozcieńczone gorącą wodą. Jest więc słabszą odmianą tego hot drinka. Nazwę swą zawdzięcza zapewne nektar.
Definicja Noże Do Cytrusów:
Co to jest powinien być zaopatrzony w dwa takie noże. Nóż o gładki ostrzu o długości do 10 cm, który służy do odkrawania skórek, i nóż ząbkowany o długości 15 cm, który służy do krojenia na plasterki albo nektar.

Czym jest Nektar znaczenie w Słownik definicji na N .

  • Dodano:
  • Autor: