Definicja Modyfikatory. Czym jest należą modyfikatory, z którymi należy obchodzić się ostrożnie.

modyfikatory co to jest

Czy przydatne?

Definicja Modyfikatory

Co to znaczy MODYFIKATORY: Do składników pomocniczych należą modyfikatory, z którymi należy obchodzić się ostrożnie, gdyż w większych ilościach mogą przejąć rolę składnika głównego. Do modyfikatorów zalicza się: wódki gorzkie i anyżowe, wina aperitifowe i wina południowe, likiery i kremy owocowe, likiery ziołowe i korzenne

Definicja Milk Soda:
Co to jest milk shake, który dodatkowo szpryceruje się wodą sodową. Ingrediencje miesza się w shakerze bądź blenderze wspólnie z lodem, a w dalszym ciągu już w szklanicy dopełnia zimną wodą sodową modyfikatory.
Definicja Malibu:
Co to jest objętość alkoholu 21-23%, likier na bazie jamajskiego rumu aromatyzowany mleczkiem kokosowym modyfikatory.
Definicja Miscellaneus Drinks:
Co to jest języka angielskiego i znaczy "rozmaite drinki". To są zwykle long i tall drinki nieokreślonego charakteru, o różnych sposobach wykonania, zatem nie można podporządkować ich żadnemu modyfikatory.
Definicja Madera:
Co to jest objętość alkoholu 13,5-17%, portugalskie białe wino wytrawne, deserowe wytwarzane na wyspie Madera, jest naturalnym aperitifem modyfikatory.
Definicja Midori:
Co to jest objętość alkoholu 20-25%, japoński likier melonowy otrzymywany z specjalnej zimowej odmiany tych owoców, zawiera przynajmniej 100 g cukru/l modyfikatory.

Czym jest Modyfikatory znaczenie w Słownik definicji na M .

  • Dodano:
  • Autor: