Definicja Jagermeister. Czym jest niemiecki likier ziołowo-korzenny, otrzymywany z 56 ziół, korzeni.

jagermeter co to jest

Czy przydatne?

Definicja Jagermeister

Co to znaczy JAGERMEISTER: objętość alkoholu 35%, niemiecki likier ziołowo-korzenny, otrzymywany z 56 ziół, korzeni i owoców z całego świata, dojrzewa powyżej rok w dębowych beczkach

Definicja Julep:
Co to jest wykwintnego long drinka pochodzi od perskiego gul-ab albo arabskiego julab, co znaczy "słodki napój - ulep". Jest nadzwyczajnie dostępny w Anglii i USA, gdzie jego znajomość sięga XVIII jagermeister.
Definicja Jack Rose:
Co to jest short drink wykreowany w Nowym Jorku między rokiem 1900 a 1910 i skomponowany dla gangstera i nałogowego gracza w kasynie Jacoba Rosenzweiga, którego w środowisku nazywano Bald Jack Rose. Wg innej jagermeister.
Definicja Jaki Powinien Być Barman:
Co to jest zostać dobrym barmanem powinien w pierwszej kolejności posiadać odpowiednie cechy osobowościowe. To one mają magnetyczną moc, które sprawiają, iż klienci przychodzą z coraz większą przyjemnością i jagermeister.
Definicja Jak To Się Zaczęło:
Co to jest Egipcie, Gracji i Rzymie na dworach władców, kapłanów i możnych panów pojawiły się osoby, które pełniły posługi w dziedzinie opieki nad trunkami i ich nalewania. Jednak trudno aby było ich nazywać jagermeister.
Definicja Jamaica Rum:
Co to jest objętość alkoholu 38%, naturalna wódka wytrawna, pozyskiwana raczej z melasy i piany z soku trzciny cukrowej o dużej ilości ekstraktu, dojrzewa 3-10 lat w beczkach po bourbonie jagermeister.

Czym jest Jagermeister znaczenie w Słownik definicji na J .

  • Dodano:
  • Autor: