Definicja Genever. Czym jest narodowa wódka holenderska, ta jałowcówka jest destylatem.

genever co to jest

Czy przydatne?

Definicja Genever

Co to znaczy GENEVER: objętość alkoholu 35-45%, narodowa wódka holenderska, ta jałowcówka jest destylatem przefermentowanego jęczmiennego sodu i kukurydzy i żyta

Definicja Ginger Beer:
Co to jest objętość alkoholu 4-5%, niskoprocentowy napój alkoholowy znany od tys. lat, otrzymywany poprzez fermentacje słodu i brzeczki chmielowej genever.
Definicja Gimlet:
Co to jest stworzony dla marynarzy Navy, aby pomóc im w walce ze szkorbutem - chorobą powodowaną brakiem witaminy C. Na pomysł jego powstania wpadł sierżant D. Gimlette, który postanowił podawać marynarzom genever.
Definicja Grappa:
Co to jest objętość alkoholu 40, włoska brandy wytwarzana z destylatu z wytłoków winogronowych, zwykle krótko leżakuje albo w ogóle, jakość przeciętna genever.
Definicja Gin:
Co to jest objętość alkoholu 38-43%, w najwyższym stopniu znana angielska wytrawna wódka jałowcowa, wytwarzana z spirytusu rektytyfikowanego zbożowego (żyto, pszenica, jęczmień genever.
Definicja Granita:
Co to jest popularne i lubiane, zarówno w Europie, jak i Ameryce soft drinki pochodzenia włoskiego. Granita to płynne, ziarniste napoje, o charakterze lodów owocowych. Sporządza się je z dosłodzonych soków albo genever.

Czym jest genever znaczenie w Słownik definicji na G .

  • Dodano:
  • Autor: