Definicja Genever. Czym jest narodowa wódka holenderska, ta jałowcówka jest destylatem.

genever co to jest

Czy przydatne?

Definicja Genever

Co to znaczy GENEVER: objętość alkoholu 35-45%, narodowa wódka holenderska, ta jałowcówka jest destylatem przefermentowanego jęczmiennego sodu i kukurydzy i żyta

Definicja Granita:
Co to jest popularne i lubiane, zarówno w Europie, jak i Ameryce soft drinki pochodzenia włoskiego. Granita to płynne, ziarniste napoje, o charakterze lodów owocowych. Sporządza się je z dosłodzonych soków albo genever.
Definicja Ginger Beer:
Co to jest objętość alkoholu 4-5%, niskoprocentowy napój alkoholowy znany od tys. lat, otrzymywany poprzez fermentacje słodu i brzeczki chmielowej genever.
Definicja Galliano:
Co to jest objętość alkoholu 35-30%, włoski likier ziolowo-korzenny, sporządzony w 1896 r. poprzez Arturo Vaccari z Toskanii, pośród składników przeważa anyż i wanilia genever.
Definicja Grog:
Co to jest silnie rozgrzewający hot drink. Jego nazwa wywodzi się od przezwiska admirała Royal Navy - Edwarda Vermona, którego marynarze nazywali "Old Grog", od grogram - rodzaju jedwabiście genever.
Definicja Gin:
Co to jest objętość alkoholu 38-43%, w najwyższym stopniu znana angielska wytrawna wódka jałowcowa, wytwarzana z spirytusu rektytyfikowanego zbożowego (żyto, pszenica, jęczmień genever.

Czym jest genever znaczenie w Słownik definicji na G .

  • Dodano:
  • Autor: