Definicja El Diablo. Czym jest czerwony long drink stworzony na bazie tequili, aczkolwiek.

diablo co to jest

Czy przydatne?

Definicja Diablo El

Co to znaczy EL DIABLO: To diabelsko smaczny, czerwony long drink stworzony na bazie tequili, aczkolwiek pierwotnie najprawdopodobniej przyrządzany był na bazie rumu. Wykreowany został w latach 40. XX wieku w meksykańskim mieście Merida, lecz popularność zdobył dopiero kilkanaście lat temu. Własną nazwę zawdzięcza niezwykłej czerwonej barwie, uzyskanej dzięki dodaniu do cocktailu likieru créme de cassis. Recepturę jako pierwszy opublikował Meksykanin El Diablo

Definicja Exhibition Flair:
Co to jest pokaz barmański opierający na podrzucaniu i żonglowaniu zarówno butelkami jak i szklankami, kubkami, shakerami i innym sprzętem barmańskim, mający spowodować jak idealne wrażenie na widzach el diablo.
Definicja Egg Nogg:
Co to jest amerykański long drink, znany już od 1775 roku, jest aktualnie tradycyjnym napojem bożonarodzeniowym. Ma on właściwości pokrzepiające i jest wyśmienitym, posilnym, niskoalkoholowym drinkiem, który el diablo.
Definicja Europejski Wielki Powrót:
Co to jest kwitnącą sztuką amerykańskiej miksologii, a co za tym idzie z setkami wspaniałych cocktaili zapoznała się Europa. Amerykańscy autorzy podręczników barmańskich cieszyli się światową sławą, a wspólnie el diablo.
Definicja Elementy Dodatkowe - Dekoracje, Nazwa:
Co to jest dodatkowe jak wygląd, czy nazwa drinka także odgrywają istotną rolę. Aspekt wizualny ma cieszyć oko i zachęcić do skosztowania napoju mieszanego, należy jednak pamiętać aby nie przesadzać z el diablo.

Czym jest El Diablo znaczenie w Słownik definicji na E .

  • Dodano:
  • Autor: