Definicja Curacao Blue. Czym jest holenderski likier z ekipy curacao zabarwiany na niebiesko.

curacao blue co to jest

Czy przydatne?

Definicja Blue Curacao

Co to znaczy CURACAO BLUE: objętość alkoholu 24-26%, holenderski likier z ekipy curacao zabarwiany na niebiesko, otrzymywany ze słodkich i gorzkich skórek pomarańczy z wysp Curacao

Definicja Cobber:
Co to jest long drink o charakterze winno-owocowym. Wykonuje się go w pucharach bądź czarach najczęściej w 2/3 wypełnionych kruszonym lodem, na których wzorzyście układa się owoce. W dalszym ciągu całość zalewa curacao blue.
Definicja Curaco Triple Sec:
Co to jest objętość alkoholu 35-40%, bezbarwny holenderski likier z ekipy curacao, otrzymywany z destylowanego nalewu na skórki słodkich i gorzkich pomarańczy z wysp Curacao curacao blue.
Definicja Creme De Framboise:
Co to jest objętość alkoholu 15-20%, Francuski likier z truskawek, otrzymywany z nalewu na truskawki, zawiera przynajmniej 250 g cukru/l curacao blue.
Definicja Cachaca:
Co to jest objętość alkoholu 40-42%, czyt. kaszasa, jest brazylijską wódka z soku trzciny cukrowej, nazywana również brazylijskim rumem curacao blue.
Definicja Chartreuse Żółty:
Co to jest objętość alkoholu 40%, słynny francuski likier korzenno-ziołowy, sporządzony poprzez zakonników w klasztorze La Grande Chartreuse w XVII wieku curacao blue.

Czym jest curacao blue znaczenie w Słownik definicji na C .

  • Dodano:
  • Autor: