Definicja Creme De Mure. Czym jest Francuski likier jeżynowy, otrzymywany z nalewu na jeżyny.

creme mure co to jest

Czy przydatne?

Definicja Mure De Creme

Co to znaczy CREME DE MURE: objętość alkoholu 15-20%, Francuski likier jeżynowy, otrzymywany z nalewu na jeżyny, zawiera przynajmniej 250 g cukru/l

Definicja Creme De Manthe White:
Co to jest objętość alkoholu 21-24%, Angielski likier miętowy barwiony, otrzymywany z ekstraktu miętowego, zawiera przynajmniej 250 g cukru/l creme de mure.
Definicja Creme De Cassis:
Co to jest objętość alkoholu 15-20%, Francuski likier z czarnej porzeczki pochodzący z Dijon, otrzymywany z nalewu na czarne porzeczki, zawiera przynajmniej 400 g cukru/l creme de mure.
Definicja Collins:
Co to jest powodzenia tego drinka tkwi w łatwości wykonania, znakomitych walorach orzeźwiających - spora liczba lodu, "długie picie" (300-350 ml) i niskiej mocy. To doskonałe drinki na upalne dni i na creme de mure.
Definicja Calvados (Apple Brandy):
Co to jest objętość alkoholu 40-45%, w najwyższym stopniu znana brandy jabłkowa, ta francuska wytrawna wódka jest destylatem cydru jabłkowego creme de mure.
Definicja Cuba Libre:
Co to jest jednego z najmłodszych long drinków, który po II wojnie światowej zrobił błyskawiczną karierę, będąc doskonałym połączeniem rumu z coca-colą, jest bardzo interesująca i zawiła. Kuba, największa wyspa creme de mure.

Czym jest creme de mure znaczenie w Słownik definicji na C .

  • Dodano:
  • Autor: