Definicja Creme De Cacao White. Czym jest likier kakaowy, otrzymywany z bezbarwnego destylatu z.

creme cacao white co to jest

Czy przydatne?

Definicja creme de cacao white

Co to znaczy CREME DE CACAO WHITE: objętość alkoholu 24-28%, likier kakaowy, otrzymywany z bezbarwnego destylatu z nalewu na zmielone ziarna kakaowca i aromatyzowany ekstraktem waniliowym, zawiera przynajmniej 250 g cukru/l

Definicja Collins:
Co to jest powodzenia tego drinka tkwi w łatwości wykonania, znakomitych walorach orzeźwiających - spora liczba lodu, "długie picie" (300-350 ml) i niskiej mocy. To doskonałe drinki na upalne dni i na creme de cacao white.
Definicja Creme De Manthe Green:
Co to jest objętość alkoholu 21-24%, Angielski likier miętowy barwiony na zielono, otrzymywany z ekstraktu miętowego, zawiera przynajmniej 250 g cukru/l creme de cacao white.
Definicja Creme De Cafe:
Co to jest objętość alkoholu 24-28%, likier kawowy, otrzymywany z nalewu na świeżo paloną mieloną kawę, zawiera przynajmniej 250 g cukru/l creme de cacao white.
Definicja Creme De Cacao Brown:
Co to jest objętość alkoholu 24-28%, likier kakaowy, otrzymywany z nalewu na zmielone ziarna kakaowca i aromatyzowany ekstraktem waniliowym, zawiera przynajmniej 250 g cukru/l creme de cacao white.
Definicja Cuba Libre:
Co to jest jednego z najmłodszych long drinków, który po II wojnie światowej zrobił błyskawiczną karierę, będąc doskonałym połączeniem rumu z coca-colą, jest bardzo interesująca i zawiła. Kuba, największa wyspa creme de cacao white.

Czym jest creme de cacao white znaczenie w Słownik definicji na C .

  • Dodano:
  • Autor: