Definicja Creme De Banane. Czym jest likier bananowy, otrzymywany nalewu i destylatu bananów.

creme banane co to jest

Czy przydatne?

Definicja Banane De Creme

Co to znaczy CREME DE BANANE: objętość alkoholu 24-28%, likier bananowy, otrzymywany nalewu i destylatu bananów, zawiera przynajmniej 250 g cukru/l

Definicja Collins:
Co to jest powodzenia tego drinka tkwi w łatwości wykonania, znakomitych walorach orzeźwiających - spora liczba lodu, "długie picie" (300-350 ml) i niskiej mocy. To doskonałe drinki na upalne dni i na creme de banane.
Definicja Cosmopolitan:
Co to jest cocktailem, powstałym najpierw lat 90. XX w. w Julie's Supper Club w San Francisko. Ten short drink, składający się z wódki, soku żurawinowego, curacao triple sec i soku z limonki, zdobył sobie creme de banane.
Definicja Crusta:
Co to jest rodowodzie hiszpańskim. Jako pierwsza sporządziła ten cocktail w 1880 r. pewna Hiszpanka - Santina, właścicielka sławnej hiszpańskiej kawiarni w Nowym Orleanie, jako BRANDY CRUSTĘ w dzisiejszej creme de banane.
Definicja Curaco Triple Sec:
Co to jest objętość alkoholu 35-40%, bezbarwny holenderski likier z ekipy curacao, otrzymywany z destylowanego nalewu na skórki słodkich i gorzkich pomarańczy z wysp Curacao creme de banane.
Definicja Creme De Cafe:
Co to jest objętość alkoholu 24-28%, likier kawowy, otrzymywany z nalewu na świeżo paloną mieloną kawę, zawiera przynajmniej 250 g cukru/l creme de banane.

Czym jest creme de banane znaczenie w Słownik definicji na C .

  • Dodano:
  • Autor: