Definicja Cosmopolitan. Czym jest powstałym najpierw lat 90. XX w. w Julie's Supper Club w San.

cosmopolitan co to jest

Czy przydatne?

Definicja Cosmopolitan

Co to znaczy COSMOPOLITAN: Jest bardzo młodym cocktailem, powstałym najpierw lat 90. XX w. w Julie's Supper Club w San Francisko. Ten short drink, składający się z wódki, soku żurawinowego, curacao triple sec i soku z limonki, zdobył sobie jednak bardzo błyskawicznie sporą popularność. To typowy drink dla kobiet. Nic więc dziwnego, iż pokochała go, a tym samym przyczyniła się do wzrostu jego popularności, sama Madonn. Tak oto stał się on dostępny i uwielbiany na przyjęciach w Nowym Jorku i Londynie, zyskując sławę międzynarodową

Definicja Creme De Cafe:
Co to jest objętość alkoholu 24-28%, likier kawowy, otrzymywany z nalewu na świeżo paloną mieloną kawę, zawiera przynajmniej 250 g cukru/l cosmopolitan.
Definicja Collins:
Co to jest szprycerowane log drinki podaje się w wysokich szklanicach o pojemności około 300 ml. Świetnie gaszą one marzenie, orzeźwiają i sugerowane są na gorące dni. To są drinku w miarę proste do wykonania cosmopolitan.
Definicja Creme De Framboise:
Co to jest objętość alkoholu 15-20%, Francuski likier z truskawek, otrzymywany z nalewu na truskawki, zawiera przynajmniej 250 g cukru/l cosmopolitan.
Definicja Curaco Triple Sec:
Co to jest objętość alkoholu 35-40%, bezbarwny holenderski likier z ekipy curacao, otrzymywany z destylowanego nalewu na skórki słodkich i gorzkich pomarańczy z wysp Curacao cosmopolitan.
Definicja Creme De Manthe Green:
Co to jest objętość alkoholu 21-24%, Angielski likier miętowy barwiony na zielono, otrzymywany z ekstraktu miętowego, zawiera przynajmniej 250 g cukru/l cosmopolitan.

Czym jest Cosmopolitan znaczenie w Słownik definicji na C .

  • Dodano:
  • Autor: