Definicja Collins. Czym jest drinki podaje się w wysokich szklanicach o pojemności około 300 ml.

collins co to jest

Czy przydatne?

Definicja Collins

Co to znaczy COLLINS: Te spore, szprycerowane log drinki podaje się w wysokich szklanicach o pojemności około 300 ml. Świetnie gaszą one marzenie, orzeźwiają i sugerowane są na gorące dni. To są drinku w miarę proste do wykonania. W dużej, wyziębionej szklanicy miesza się sok cytrynowy, cukier, wybrany destylowany likwor - na przykład do wyboru: brandy, gin, grappa, rum, tequilla, whiskey, wódka czysta; do tego dodaje się 3-4 kostki lodu. Całość dopełnia się wodą sodową i garnirowaną cytryną i pomarańczą

Definicja Crusta:
Co to jest hiszpańskim. Jako pierwsza sporządziła ten cocktail w 1880 r. pewna Hiszpanka - Santina, właścicielka sławnej hiszpańskiej kawiarni w Nowym Orleanie, jako BRANDY CRUSTĘ w dzisiejszej, uroczej postaci COLLINS.
Definicja cherry brandy:
Co to jest objętość alkoholu 24-30%, likier wiśniowy na bazie brandy, otrzymywany z nalewu na ciemnoczerwone wiśnie, zawiera przynajmniej 100 g cukru/l COLLINS.
Definicja curacao blue:
Co to jest objętość alkoholu 24-26%, holenderski likier z ekipy curacao zabarwiany na niebiesko, otrzymywany ze słodkich i gorzkich skórek pomarańczy z wysp Curacao COLLINS.
Definicja creme de manthe white:
Co to jest objętość alkoholu 21-24%, Angielski likier miętowy barwiony, otrzymywany z ekstraktu miętowego, zawiera przynajmniej 250 g cukru/l COLLINS.
Definicja cocktail:
Co to jest liczna ekipa short drinków, uznawana także za w najwyższym stopniu reprezentatywną. Znane i lubiane są na całym świecie. Sporządzane są one z różnorodnych składników, od najpopularniejszych i COLLINS.

Czym jest collins znaczenie w Słownik definicji na C .

  • Dodano:
  • Autor: