Definicja Cointreau. Czym jest z gorzkich pomarańczy przeważnie hiszpańskich i tych z Haiti. Jest.

cointreau co to jest

Czy przydatne?

Definicja Cointreau

Co to znaczy COINTREAU: objętość alkoholu 40%, likier z gorzkich pomarańczy przeważnie hiszpańskich i tych z Haiti. Jest likierem typu triple sec, uważany za idealny na świecie

Definicja Cooler:
Co to jest drinka pochodzi z języka angielskiego i znaczy "chłodnik". To jest szprycerowany, orzeźwiający drink, świetnie gaszący marzenie. Fundamentalnym warunkiem ich serwowania jest mocne cointreau.
Definicja Collins:
Co to jest szprycerowane log drinki podaje się w wysokich szklanicach o pojemności około 300 ml. Świetnie gaszą one marzenie, orzeźwiają i sugerowane są na gorące dni. To są drinku w miarę proste do wykonania cointreau.
Definicja Cherry Brandy:
Co to jest objętość alkoholu 24-30%, likier wiśniowy na bazie brandy, otrzymywany z nalewu na ciemnoczerwone wiśnie, zawiera przynajmniej 100 g cukru/l cointreau.
Definicja Chartreuse Zielony:
Co to jest objętość alkoholu 55%, słynny francuski likier korzenno-ziołowy, sporządzony poprzez zakonników w klasztorze La Grande Chartreuse w XVII wieku cointreau.
Definicja Curaco Triple Sec:
Co to jest objętość alkoholu 35-40%, bezbarwny holenderski likier z ekipy curacao, otrzymywany z destylowanego nalewu na skórki słodkich i gorzkich pomarańczy z wysp Curacao cointreau.

Czym jest Cointreau znaczenie w Słownik definicji na C .

  • Dodano:
  • Autor: